AKP li Burhan Kuzu Öldü mü ,Öldürüldü mü ?

AKP li Burhan Kuzunun ölümü şüpheyle sorgulanmaya devam ediyor.

AKP li Burhan Kuzu Öldü mü ,Öldürüldü mü ?

Her ne kadar Kuzunun ölümünün corona virüsle ilişkili olduğu gerek hastane gerekse sağlık bakanı tarafından açıklanmış olsada Burhan Kuzunun uyuşturucu Baronu Zindaşti ile olan ilişkileri bedeni ile kısa bir süre sonra yargılanması bekleniyordu.

Burhan Kuzu'nun uyuşturucu baronu Zindaşti için yargıya müdahale ettiği ortaya çıkmış ve Kuzu'nun soruşturmaya ilişkin yalan söylediği belirlenmişti.

Burhan Kuzunun mahkemeye çıkması durumunda Uyuşturucu Baronu  Zindaşti ile ilişkisinin devletin hangi kademelerine kadar bakanlığının açığa çıkacağı ve bu nedenle öldürüldüğü ima ediliyor. 

ODA TV'de yer alan habere göre; sosyal medyada dolaşan son komplo teorisinde “Kuzu bir cinayete kurban gitmiş olabilir mi” sorusu soruldu.

İşte sosyal medya ve Whatsapp gruplarında paylaşılan o komplo teorisi mesajı:

“Siz hiç Burhan Kuzu'nun koronavirüse yakalandığına dair bir haber duydunuz mu? Adam Cumhurbaşkanı başdanışmanı idi... Daha 15 gün önce Cumhurbaşkanı Sözcüsü, Saray’da görev yapan herkese günde 2 kez korona testi yapıldığını, sürekli sağlık kontrolü altında tutulduklarını söylemedi mi? Şimdi ne oldu da, bu kadar özenle korunan Burhan Kuzu bir anda koronadan öldü? İnanıyor musunuz? Bugüne kadar hapşırsa haber olan Burhan Kuzu, COVID-19'a yakalanıyor ve hiç haber değeri taşımıyor ve de bir anda paldır küldür koronadan öldü deniliyor...

Komplo teorilerine inanmam ama... Burhan Kuzu bir cinayete kurban gitmiş olabilir mi? Peki neden böyle bir şey olsun?

Tek bir şey söyleyim: çok yakında uyuşturucu baronu Zindaşti’ye yataklık yapmaktan yargılanacaktı... Yalan söylediği ortaya çıkmıştı ve savcı davayı açmıştı... Kimlere dokunacaktı ucu acaba? Burhan Kuzu konuşamayacak ve bu soruların cevabını asla bilemeyeceğiz artık...”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER