İbrahim Tatlıses "İbo Şovla Televizyona Dönüyor

9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönecek olan İbrahim Tatlıses gözyaşlarına hakim olamadı.

İbrahim Tatlıses "İbo Şovla Televizyona Dönüyor

Uğradığı silahlı saldırı sonrası sahnelere veda eden İbo 9 yıl aradan sonra televizyon programı ile yeniden sevenleri ile buluşacak.

Uğradığı saldırı öncesi yaptığı İbo Shov programı ile aynı formatta ki programına İbrahim Tatlıses’in 9 yıl önce son bölüm konukları olan Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer bu çok özel programa konuk olarak katılacak.

Tatlıses program öncesi bir araya geldiği gazetecilerle sohbetinde gözyaşkarınada engel olamadı.

Gazetecikerin sorularını cevaplayan Tatlıses ;Söylüyor muyum söylüyorum ama biraz bu tembelleşmiş ya onu çalıştırmaya başladım. Çalışan demir pas tutmaz derler ya bu pas tutmuş. Çünkü ben istediğim nameleri yapamıyorum. İnsanların beklediği nameleri yapamam. Name meraklısıyım ben tuzu biberi koymazsan olmaz illa içinde isot olacak. Ebru Gündeş bir gün bana dedi ki; mutlaka çalıştıracaksın. Niye dedim çünkü çalışmayan demir pas tutar dedi. Bir futbolcu 6 ay oynamazsa ne olur top koşturabilir mi bu da ona benziyor. Bir futbolcu 35 yaşına kadar oynayabilir ama şarkıcı 75 yaşına kadar söyler. Benimde 10 senem var” dedi.

Tatlıses kırgınlığınıd şu cümlelerle ifade etti ;Diyorlar ya sen benim kankamsın ne kanka ayağı kanka manka yok. Birini arıyorum, 'acaba para mı isteyecek?' Ben kimseden para istedim mi, istemem ölümde çıksa istemem aç da kalsam istemem herkes benden istiyor. Çalışmıyorum yine istiyorlar. Ama bazı dostlarıma kırılmışım” 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER