Sen Çal Kapımı 4.Bölüm Fragman

Sen Çal Kapımı Tv izleyicisinin vazgeçilmezi oldu

Sen Çal Kapımı 4.Bölüm Fragman

FOX Tv de  yayın hayatına başlayan Sen Çal Kapımı, bu hafta 3. bölümüyle bu hafta da milyonları ekran başına kilitledi. Romantik Komedi türündeki dizi ilk bölümlerinden itibaren beğeni toplarken, son bölümde yaşananlar merak konusu oldu. Sen Çal Kapımı’nın bu akşamki son bölümünde; Herkes Eda'nın üstüne üstüne gelirken Serkan, Bolat'lığından taviz verip Eda'nın yanında olacak mı? Yoksa yaşadıklarının bir oyun olduğunu söyleyip Eda'nın kalbini mi kıracak? İşte Sen Çal Kapımı 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki…

SEN ÇAL KAPIMI 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı geldiğinde sayfamızda paylaşılacaktır.

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serkan Bolat ve Eda Yıldız nişanlanıyor… Bu haber elbette sosyeteye bomba gibi düşüyor; herkes Eda'nın peşinde, nasıl biri, ne iş yapar, nereden mezun? Eda bu gösterişli, yalan dünyanın içinde tek başına kalıyor. Serkan'ın ise tek düşündüğü iş, çünkü Kaan Karadağ yine bir sinsilik peşinde… Herkes Eda'nın üstüne üstüne gelirken Serkan, Bolat'lığından taviz verip Eda'nın yanında olacak mı? Yoksa yaşadıklarının bir oyun olduğunu söyleyip Eda'nın kalbini mi kıracak?

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER