Murat Dağtekin Teşekkürle Başladı

Dağtekin'in basınla tanışması teşekkürle oldu

Murat Dağtekin Teşekkürle Başladı

Yüz'ü aşkın müracatın olduğu Deva Partisi İl Başkanlığı için son 9 kişi arasına girdikten sonra geçtiğimiz günlerde Ağrı İl Başkanlığı görevi tevdi edilen Deva Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Dağtekin basında ilk olarak teşekkür mesajı ile yer buldu.

Görevlendirmenin ardından Ağrı'ya dönen Dağtekin İl Başkanlığı için uygun yer arayışını sürdürürken kendisini göreve layık isimlere teşekkürünü sundu.

Dağtekin açıklamasında ;

''Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu İl Başkanı ve Kurucu İl Heyeti görevlerini bizlere layık gören Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan beye, Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün Beye, Genel Sekreter Sadullah Ergin Beye, Komisyon Başkanımız Medeni Yılmaz Beye, Komisyon Üyesi Gül Didem Pekuz hanım efendiye, Komisyon Üyesi Sedat Kadıoğlu beye, Komisyon Üyesi Hüseyin Kaderoğlu beye, Ahmet Ergin beye, partimizin değerli merkez yönetim kurulu üyelerine, desteklerini bizden esirgemeyen değerli dost ve arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi arz ederiz.

Partimizin temel ilke ve değerleri olan hukukun üstünlüğüne, tarafsız yargı bağımsızlığına, katılımcı ve çoğulcu demokrasi anlayışına, düşünce ve ifade özgürlüğüne, liyakat esaslı yönetim biçimine, Gelecek Türkiye'sinin inşa edileceği yaşam kalitesinin yüksek, özgür, şeffaf, katılımcı, bilim ve tekniğe, ortak akıl anlayışına sahip, refah ve barış içinde saygı duyulan bir ülke olması için Demokrasi ve Atılım Partisinde yer almak büyük onur ve gurur kaynağı oldu.''ifadelerine yer verdi.Murat DAĞTEKİN Kimdir

1985 yılında Ağrı’da doğdu.

İlk ve ortaöğrenimini Ağrı’da tamamladı. 2007’de İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

2008 yılında Ağrı İl Özel İdaresi’nde Harita Mühendisi olarak çalışma hayatına başladı. 2010 yılında kendi firmasını kurarak Mühendislik hizmetlerine devam etti. 2018 yılından bu yana inşaat alanında da faaliyet göstermektedir.

2018’den bu yana Ağrı Ticaret Odası Meclis Üyeliği, 2019 yılından bu yana da Ağrı Sivil Toplum Platformu İstişare Kurulu Üyeliği görevlerine devam etmektedir.

Evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER