Acar Farkını Ortaya Koydu Türkiye ortalamasının üstünde

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar her alanda fark yaratmaya devam ediyor. İşçi maaşı ödemeyen belediyelerin aksine üstün hizmetinde her türlü fedakarlığı sergileyen çalışanlarının yanında duruyor.

Acar Farkını Ortaya Koydu Türkiye ortalamasının üstünde

Doğubayazıt Belediyesi Yönetimi Hizmet iş temsilcileri ile bir araya gelerek enflasyon zammını görüştüler.

Yapılan istişareler sonucunda, Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar, enflasyon zammı dışında işçi statüsünde olan ve büyük emek veren bütün çalışanlarına yüzde 15'lik zam oranı ile emekçilerin yüzünü güldürdü. Böylece çalışanların maaşlarına yüzde 30 zam yapıldı.

Görüşmeler sonrası bir açıklama yapan Başkan Acar;

" Doğubayazıt belediyesi her konuda olduğu gibi, emeğin karşılığı konusunda da farkını ortaya koydu. Bu kadar hizmet yapıp paramız var diyen tek Belediyeyiz. Çünkü biz halkımızın vergileri ile çalışıyoruz. Bu yüzden neyi nereye harcayacağımızı iyi biliyor, buna göre planlı bir şekilde çalışıyoruz. Emekçilerimizin hakkı bizim için kutsaldır. Ülkenin ekonomik durumunu göz önünde. Her gün yapılan zamlar çalışan bütün emekçi kardeşlerimize büyük bir külfet. Bu yüzden elimizden geldiğince hizmet denen bu kutsal yolda, yol arkadaşlarımızı düşünüyoruz. Tekrardan bütün çalışanlarımıza halkım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun " dedi.

Görüşmelerden memnuniyetle ayrılan Sendika temsilcileri tüm çalışanlar adına Yıldız Acar'a teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER