Ağrı Çevre Yolundaki Ölümcül Onarım Kazaya Neden Oldu

Ağrı'da ölüme davetiye çıkaran ve bitmek bilmeyen çevre yolu onarımı nedeni ile bugün yeni bir kaza yaşandı.

Ölümcül Onarım yeni bir kazaya sebep oldu

Ağrı’da onarım adı altında başlayan ve bir türlü bitmeyen çevre yolundaki asfalt ve alt yapı çalışması bir kazaya daha sebep oldu.

Trafik kurallarının meşhur ‘’Acele giden ,ecele gider’’ kliği Ağrı’da tersine döndü.Mayıs ayında başlanan ve tek iş makinası ile ağır ağır çalışarak ölümlere neden olan yol onarımı vatandaşı canından bezdirdi.

İşlerin ağır ilerlediği çevre yolunda hemen her gün maddi hasarlı kaza meydana gelirken ,yavaş giden yol yapım çalışmalarından dolayı bir çok yaralanmnın yanında iki vatandaşımızın da hayatını kaybettiği ölümlü kaza meydana gelmişti.

Bugün yine o bitmeyen yolda bir trafik kazası daha yaşandı.

Tek şerit üzerinden ilerleyen trafikte Akşale Çimento’ya ait kamyonla hafif ticari araç çarpıştı.

Çarpışmada hafif ticari araçta bulunan 2 kişi yaralandı.

112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdüğü yaralıların bedenlerinde çeşitli kırıklar oluştuğu öğrenildi.

Yaralılar Rıfat Karasu ve Filiz Sağlam'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2022, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Admin
Admin - 2 yıl Önce

Yol yapımını nesim çelik ha nesim çelik başka müteahit yokmu işi ona beren oda vebal altındadır her gün kaza yeterrrrrr artık nedir nesin çelikin elinden çektiğimiz bir Allahın kulu yokmu buna bir dur desin ben hakımı helal etmiyorum.

Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

Duyarlılığınız ve eleştiriniz için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Kimse maalesef Karayollarına iki cana mal olan ve bir çok kazaya davetiye çıkaran bu yolun hesabını sormuyor.

SIRADAKİ HABER