Ağrı'nın başarılı öğrencilerine TOBB Üniversitesinden çağrı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinden dereceye giren Ağrılı öğrencilere çağrı yapıldı.

Ağrı'nın başarılı öğrencilerine TOBB Üniversitesinden çağrı

TOBB E.T Üniversitesi YKS Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından Türkiye’de ilk 5000 e giren öğrencilere burslu okuma imkanı sunmak için çağrıda bulundu.

Çağrı Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası sosyal medya hesabından paylaşıldı.

ATSO paylaşımında şu ifadelere yer verildi;

‘’ YKS’DE İLK 5.000’E GİREN AĞRI’DA İKAMET EDEN ÖĞRENCİLERE TOBB ETÜ TERCİH İÇİN DUYURU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ailesinin 2003 yılında kurduğu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ), geride bıraktıkları 20 yılda ülkemizin seçkin üniversitelerinden biri haline gelerek, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu nitelikli, girişimci ve küresel rekabete hazır insan gücünü yetiştiren bir eğitim kurumu olmuştur.

20 Temmuz 2023 tarihinde açıklanan Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) Üniversiteye giriş sınavı sonuçlarına göre dereceye giren ve alanlarında ilk 5.000’e girme başarısı gösteren Ağrı’da ikamet eden öğrencilerin, tercihleri arasında değerlendirmek üzere, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ni ziyaret etmelerinin sağlanabilmesi için, en geç 25 Temmuz 2023 tarihine kadar aşağıda iletişim bilgileri verilen Üniversite Tanıtım Ofisi ile gerekli koordinasyonu kurmaları gerekmektedir.

İletişim:

Üniversite Tanıtım Ofisi

Tel: (0312) 292 43 05-06-15-44

Fax: (0312) 292 44 25

E-posta: [email protected]

TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

M.Rifat Hisarcıklıoğlu

TOBB ETÜ’’

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kilic
Mehmet kilic - 12 ay Önce

Zavali ogrenciler kendi cabalariyal geldiler okularda eğitim yok mili eğitim mud ve mufetisler yan gelip yatıyor hayretin atmaca lisesinde öğretmenler derste telefonla oynuyor. Öğrenciler kaderine terk edilmiş sayın cumhurbaşkanımız da ricamız lütfen el atin

SIRADAKİ HABER