Ağrıda yeni şampiyonu alkışlamak için geri sayım başladı

Sezona 3. lig parolası ile başlayan Doğubayazıt Belediye Spor'da nefesler tutuldu şampiyonluk için son 90 dakika

Ağrıda  yeni şampiyonu alkışlamak için geri sayım başladı

2020-2021 sezonunda Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar tarafından kurulan ve Bölgesel Amatör Ligde Ağrı temsilcisi olarak mücadele eden lider Doğubayazıt Belediye Spor 3. Lig yolunda kader maçına çıkıyor.

2021-2022 sezonunda 2. Bölge 3. Gurupta mücadele eden BC Grup Doğubayazıt Belediye Spor’un yarın Erzurum da Yakutiye ile oynayacağı hayati önemdeki maç için tüm ilçe halkı tek yürek olmuş durumda .

Gupur liderliğini elinde bulunduran Doğubayazıt Belediye Spor için taraftar gurupları sosyal medya hesaplarından teyakkuz halinde olası haksızlığın önünü almaya çalışırken kentte şampiyonluğa inanmışlık had safhada .

Yarın Erzurum’da alınacak 3 puanla sadece Doğubayazıt’ı değil tüm kentte büyük bir sevinç yaratacak olan Doğubayazıt Belediye Spor’umuza başarılar diliyor.

BC Gurup Doğubayazıt Belediye Spor’un mimarı Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar’a kente bu heyecanı kazandırdığı, Bc Gurup yönetimine kente vefası adına bu heyecana sahip çıktığı ,teknik heyet ve futbolcularına yüreklerini sahaya koydukları ve taraftar guruplarına takımlarını hiç yalnız bırakmayarak Ağrı'ya yeni bir heyecan yaşattıkları için teşekkür ediyor,Doğubayazıt Belediye Spor'umuza başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER