Ağrılılar, Ak Parti Ağrı Milletvekiline Ateş Püskürdü

Tv04'ün eleştiri haberinin altına yapılan yorumlarda Ağrılılar Çelebiye adeta ateş püskürdü

Ağrılılar, Ak Parti Ağrı Milletvekiline Ateş Püskürdü

AKP Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin doktor atamasının duyurmasının ardından vatandaşlar tepki gösterdi.

TV04NET tarafından dün akşam saatlerinde yayımlanan haberin ardından haber kanalının soyal medya hesaplarında Ağrılılar yorumları ile AKP Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebiye ateş püskürdü.

Tv04net’in haberi şu şekilde ;

‘’AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin, doktor atama paylaşımına yoğun tepki geldi.

Sürekli olarak gündem olmadığı zamanlarda doktor atama paylaşımında bulunan AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’ye vatandaşlar sordu. ‘Nerde bu doktorlar vekil bey?’

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktor yetersizliğinden dolayı bir çok poliklinik kapısına kilit vurulduğu bu günlerde il geneline 65 doktor ataması yapıldığı haberini vekil Çelebi’nin sosyal medya hesabından öğrenen Ağrılılar, daha önceki paylaşımında da Ağrı’ya doktor atandığını fakat gidenlerin gelenlerden çok olduğunu ve bu sebepten dolayı sürekli olarak doktor yetersizliğini söyleyen vatandaşlar vekil Çelebi’nin başta sağlık olmak üzere kentin tüm sorunlarına kulak tıkadığını belirterek vekil olduğu günden bu yana Ağrı’nın sorunlarına çözüm üretmek adına hiç bir çalışma içerisinde yer almadığını sadece işçi alımlarını takip ettiğini iddia ettiler.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin doktor atamasına ilişkin paylaşımı şu şekilde;

Sağlık Bakanlığımız tarafından 2022 Yılı 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası kapsamında;

Ağrı Merkez ve ilçelerimizdeki hastanelere :

45'i Uzman Doktor,

12'si Diş Tabibi,

4'ü Eczacı

4'ü Tabip olmak üzere toplam 65 Kadro tahsis edilmiştir.

Ağrı'mıza hayırlı olsun.’’

Haberin sosyal medyada paylaşılmasının ardından vatandaşların Çelebiye tepkileride yorumlara şu şekilde yansıdı;

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2022, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

ekrem efendi şu mesajı atmış “Ağrı Şehir Geçişi yol yapım çalışmaları kapsamında; platform genişliği (2x3) ve yol standartları artırılarak toplam 60 milyon TL bedel ile 4 km'lik bölümü tamamlayıp, 20 Ekim 2022 tarihinde trafiğe açılmasını hedeflemekteyiz. Ekrem ÇELEBİ AK Parti Ağrı Milletvekili B001” kendisine şunu sormak istiyorum reklam ekrem Ağrı’da iki kişi bu yol yapılırken can verdi ve ayrıca yol çalışmalarının bir türlü bitmemesi sebebiyle birçok kaza oldu neredeydin? Ölü ve kaza olunca yoksun reklam olunca başı sen çekiyorsun. Bu kadar duyarsızlık ve ilgisizlikten sonra İnsan bu mesajı çekmeye utanır? Pardon siyasetçi ve utanma!?

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Bir ailenin vekili bir ailenin belediye başkanı vs vs ne olacak halimiz kendimi bildim bileli ağrı bu mantıkla yönetiliyor bir tarafa hizmet götürme varken diğer tarafa maraba muamelesi yapılır ister inanın ister inanmayın Allah var hesap var

Celal kaya
Celal kaya - 2 yıl Önce

Birtane millet vekilinin yapacağı iş bukadar olur. Dörtte Dört yapsaydınız.Dahada çok hizmet alırdınız. Toplumlar laik oldukları idare şekliyle idare edilir.

Admin
Admin - 2 yıl Önce

Hangi doktorlar keşke doktorları bu bilsek ve ayrica olan doktorlarda onlara dert anlatmak insanı kovaliyorlar derdinide söyledigin zaman a doktora karşı çıktın

Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

Kendi köyünde bile hangi partinin kazandığı malum olan ekrem lütfen attık bana mesaj atma. Her gönderdiğin mesajla birlikte bir AKP seçmeni olmama rağmen senden daha da nefret ediyorum. Sayın ağrı04haber lütfen ekremin toplu mesajlarını gündem yapın. Kendisinin mesaj bonbardımanına maruz kalmaktan bıktık. Maalesef bu toplu mesajları engelleyemiyoruz. Bir nevi ekremin mesaj bonbardımanı şiddetine maruz kalıyoruz. Adam resmen yeni bir şiddet türü üretti. Engel olunamayan toplu mesaj borbandımanına maruz kalma şiddeti.

SIRADAKİ HABER