Ak Parti Adayı Aydın Ağrı'nın En Kapsamlı Kadın Buluşmasında Konuştu

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Salih Aydın bugüne kadar organize edilen en kapsamlı kadın buluşmasında Murat Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Ak Parti Adayı Aydın Ağrı'nın En Kapsamlı Kadın Buluşmasında Konuştu

Salih Aydın beraberinde teşkilat mensupları ile birlikte katıldığı programda yüzlerce kadın seçmene hitap etti.

Başkan Adayı Aydın konuşmasında ;’’ Cumhurbaşkanımız tarafından bizlere adaylık verildiği tarihten beri çok farklı faaliyetlerde bulunduk ama bunu çok açık yüreklilikle söylemem gerek bugüne kadar yapmış olduğum faaliyetlerin içinde bu buluşma en kıymetlisi oldu.

Biz şunu iyi biliyoruz bir dava bir mücadele ancak kadın hareketiyle, ancak kadınların desteğiyle , ancak Anaların duasıyla kazanılır biz bugün buradaki Annelerin dualarını almaya geldik inşallah 31 Martta sizlerin desteği ve dualarıyla Ağrı Belediyesini tekrar kazanıp sizlere hizmetkar olarak görevime başlarım.

Şunu iyi bilin bizim iki üç gün sonra projelerimiz açıklanacak , bu projelerin en önemli kısmı hiç şüphesiz kadınlar ve ablalarımız alacaktır.

Tüm Mahallelerimizde Kadınlarımıza kuracağımız kooperatifler sayesinde tüm üretici kadınlarımız ve ablalarımızın ürettikleri ürünleri Ağrı Belediyesinin alımı garantisiyle evlerinde üretime destek vermeleri konusunda tüm desteğimizi esirgemeyeceğiz.

Ben buradan görüyorum sizler destek vereceksiniz bizlerde başaracağız inşallah.’’ İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER