Erdem'den Ağrı Sağlık Yönetimine Çağrı

Ağrı''nın meselelerine hakim usta kalem Fuat Erdem bir eksiğin tespiti ve çok yönlü işlevselliği ile sağlık idaresi ,Üniversite ve AK Parti Millet Vekili Ruken Kilerci'ye çağrıda bulundu.

Erdem'den Ağrı Sağlık Yönetimine Çağrı

Erdemin sosyal medya hesabından yaptığı çağrı şu şekilde ;

AĞRI SİYASETİ, SAĞLIK BÜROKRASİSİ ve ÜNİVERSITE REKTÖRÜMÜZÜN DİKKATİNE.

Yaklaşık 37 gündür babamın sağlık sorunları nedeni ile Ağrı Eğitim ve araştırma hastanesinde yatan hasta olarak tedavi görmekteyiz. Kendimce önemli bulduğum bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim.

Gördüğüm kadarıyla hastahanemiz Ağrı'nın ilçelerinin dışında çevre illerdeki hastalar tarafından da tercih edilmektedir. Bu belki zorunluktan belkide hizmet kalitesinden kaynaklanmaktadır, aslının bilemem ama bildiğim bir şey var oda Ağrı Eğitim ve araştırma hastahanesinin acilen bir hasta oteline olan ihtiyacıdır. 

İlimizde sağlık hizmeti alan hastaların ekonomik durumu hepinizin malumu. Bu otelin var olması hastaları ve yakınlarını maddi açıdan rahatlatacağı gibi şehrimizin ve üniversite hastahanemizin eğitim ve gelişimine katkı sunacaktır. Kim bilir belkide üniversite bunu uygulama oteli olarakta kullanabilir.

Milletvekilimiz Ruken hanım, Rektörümüz Abdulhalik hocamız ve sağlık müdürümüz Çoskun hocamızın dikkatine .

Saygılarımla.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

Yok efendim öncelikle karakteri düzgün insana değer veren iyi personele ihtiyacı var,bu olduktan sonra bank ta da uyuruz .

mns
mns - 2 hafta Önce

:(

SIRADAKİ HABER