Fenerbahçe Yönetimine Ağrılı Aday

1997-1998 Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve As Başkanlık görevlerini üstlenen Ağrılı isim Fenerbahçe Kongresinde yeniden aday olacak.

Fenerbahçe Yönetimine Ağrılı Aday

Yaklaşan Fenerbahçe kongresinde adayların belirlenmesi ile birlikte listelerde Ağrılı bir isim dikkat çekti.

A Spor yorumcusu Serkan Korkmaz önceki gün Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım’ın yönetim listesini açıklamıştı.

Korkmaz’ın açıkladığı listede Ağrılı İş Adamı Ahmet Eraslan’ın adı olduğu da görüldü.

Ahmet Eraslan Kimdir ?

Ahmet Eraslan Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Üzengili (Meşar) doğdu.İlk ve orta öğrenimini Doğubayazıt'ta yüksek öğrenimini ise Al-Farabi Kazakh National University uluslararası Ekonomi ve İşletme Bölümünde tamamladı. Aynı zamanda İngiltere'de turizm eğitimi de almış olan Ahmet Eraslan, Türkiye'nin turizm sektöründeki gelişimine katkı sağlamıştır. Dosso Dossi markası bünyesinde turizm, otelcilik ve perakende gibi birçok farklı sektörde iş hayatını sürdürmektedir. 1997-1998 Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve As Başkan olarak görev yapmıştır.

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı da yapan Fenerbahçe eski yönetim kurulu üyesi Ahmet Eraslan 2018 yılında gerçekleşen kongrede Aziz Yıldırım’a desteğini de şu sözlerle ifade etmiştir;

“Aziz Yıldırım’a “
“Okulda, sokakta, hatta rüyasında acımasız parmakların ‘’şikeci" diye aşağıladıkları Fenerbahçeli çocuklardan özür dileninceye kadar Başkan Aziz Yıldırım ile beraberiz ..!!

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2024, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZİYANUR ÖZKAN
ZİYANUR ÖZKAN - 6 gün Önce

KOCAELI DERINCEDE YAŞAYAN PATNOS(AĞRI) OLLARAK BAŞARILI OLMASINI YÜCE MEVLADAN DİLERİM MEVLAM.YAR VE YARDIMCISI OLSUN

SIRADAKİ HABER