Aydemir Ağrılıları Uyardı ''Stokçulara Fırsat Vermeyin''

Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Ağrılılara seslendi ;bunlar suni krizler

Aydemir Ağrılıları Uyardı ''Stokçulara Fırsat Vermeyin''

Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hayati Aydemir üyeleri ve Ağrılılara seslendi.Aydemir yaşanan belirsizliğin bir savaş halinin suni krizi olduğunu belirterek moralinizi bozmayın günlük yaşamınızı ve bayram heyecanınızı kaybetmeyin,dedi.

Aydemir ekonomik durgunluk yaşanmaması için esnafları da uyardı stokçulara fırsat vermemelerini söyledi.

Aydemir'in basın mensupları ile bir araya geldiği açıklamada şu ifadeler yer aldı.

Muhterem Ağrılılar ülkemizin içinden geçtiği bu sancılı süreci birlik ve beraberlik içinde hep birlikte atlatacak güce sahip olduğumuzun bilinciyle hepinizin Mübarek Kurban Bayramını şimdiden kutluyor ve Bayram öncesi esnaflarımıza ve sizlere bu erdemli duruşunuzdan dolayı teşekkür ediyorum.

Dış mihrakların ülkemize karşı başlatmış olduğu ekonomik savaştan dolayı son bir haftadır döviz kuru üzerinden halkımız demoralize edilmek istenmekte piyasalar da belirsizlik sendromu yaşatarak korkutulmak istenmektedir.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki gece yarılarında dış odaklı yapılan müdahaleler sebebiyle değişen kur suni bir yükselişten ibarettir ve İnşallah milletimiz bu basiretli duruşu ile bu badireyi de atlatacak ferasettedir.

Bu sebeple bizler inancımızın en önemli günlerinden biri olan Kurban Bayramında bu şer güçlerin suni provakasyonları ile moralimizi bozmayacak ,Bayramımızı bayram tadında yaşamaya devam edeceğiz.Ağrılılar Kurbanlarını kesecek bayram alışverişini gönlünce yapacak ve piyasalarda ekonomik bir durgunluğa mahal vermeyerek yaratılmak istenen suni çalkalanmanın yolunu kesecektir.

Esnaflarımız bugün itibari ile önü alınmış sekteye uğratılmış bu hain girişim karşısında dirayetlerini kaybetmeden alışverişlerini sürdürsün,stokçulara fırsat vermesin ,vatandaşlarımız gönüllerince bayram hazırlıklarını yapsın çocuklarını sevindirsin Kurban ibadetine sırt dönmesin .

Mümkün olduğunca yerli üretime destek vererek ülkemiz ekonomisinede destek sağlasın.

İnşallah bu oyun da bertaraf edilecek ve bizler huzur içinde Kurban Bayramımızı Bayram tadında yaşayacağız.Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor saygılarımı sunuyorum Allah Devletimizin ve Milletimizin yanında olsun

Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı

Hayati AYDEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER