İyi Parti ve MHP Arasında İpler Gerildi

Mhp ve İyi parti arasındaki restleşmeler dozunu arttırarak devam ediyor

İyi Parti ve MHP Arasında İpler Gerildi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Twitter hesabından isim vermeden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i tehdit etti.

Bahçeli Akşener’in Doğru Yo Partisin de başlayan siyasi yaşamından yola çıkarak ‘’sonuçlarına katlanırsın mesajı verdi.

Bahçeli'nin paylaşımları şöyle:“İyi bellemiş, tekeden süt çıkmaz. Bize ‘saray yancısı, saray paspası, lastik’ diyen, üzerine binip bir daha da inmediği kıratıyla karanlık vadiler, katran geceler dolaşan Secah Bint Haris'te adap, edep, erdem, insaf, irade, millilik ve siyasi ahlak görülmez, aransa da bulunamaz. HDP'ye Kürt siyasi hareketi diyordu. PKK'lı Demirtaş için af istiyor, CHP'nin yörüngesine gönüllü şekilde giriyordu. Takmadığı maske, yapmadığı makyaj yoktu. FETÖ'nün dümen suyundaydı. Kalkmış MHP'ye eylem ve fikir ortaklarıyla saldırıyor, hakaretler sıralıyor; hadi oradan…Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!”

Bahçeli’nin paylaşımlarına Akşener’den de cevap gecikmedi.

Akşener Twitter hesabından İyi Parti Genel Merkezi’nin adresini paylaşırken ‘’Demirden korksak trene binmezdik’’klişesini kullandı.

İşte Akşener’in Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeliye Cevabı; Akşener, kişisel twitter hesabından "Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi “büyüğünüzün” sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli ? McKinsey’e göğsünüzü siper ederken hangi büyüğünüzün emrindesiniz? Bahsettiğiniz sonuçları merakla bekliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER