Peker'in Hedefi Erdoğan ''Ver Mehteri''

Sedat Peker uzun zamandır Türkiye'de yaşanan kokuşmuşluğu ifşasında bu kez hedefine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı koydu

Peker'in Hedefi Erdoğan ''Ver Mehteri''

Sedat Peker bu kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı. 

Yurt dışına çıktıktan sonra geçmişte Türkiye’de yaşanan ve bir kısmına kendisinin de dahil olduğu bir çok gayri meşru iş ve işleyişi ifşa eden videolarla gündemi sarsan sonrasında video yasağı nedeni ile sadece Twitlerle bildiklerini anlatmayı sürdüren Sedat Peker yeraltı dünyası,uyuşturucu trafiği Mehmet Ağr ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ilişkin iddialarının ardından ilkkez Abi dediği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan paylaşımlar yaptı. 

Peker bugün paylaştığı Twitlerinde şu ifadelere yer vererek Erdoğan’ı hedefine koydu; 

1-Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken.. 

2-..Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik.Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı. 

3- Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu. Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER