Trafik Kazasında Aynı Aileden 3 Kişi Yaşamını Yitirdi

Asker ocağına teslim ettikleri çocuklarının mürüvvetini göremeden trafik kazasında yaşamlarını yitirdiler

Trafik Kazasında Aynı Aileden 3 Kişi Yaşamını Yitirdi

Oğullarını asker ocağına teslim eden ailenin sevinci hüzne dönüştü.
Dönüş yolunda kaza yapan araçta bulunan 3 kişi yaşamını yitirdi.
Oğullarını Samsun'da vatani birliğine teslim eden Tokat Almuslu aile İstanbul'a geri dönüşte, yaptığı kazada askerin anne ve babası ile kardeşi hayatını kaybetti.
Samsun'un Kavak ilçesi Samsun- Ankara karayolu 34. kilometresinde saat 12.30 sıralarında meydana gelen kazada İstanbul Esenyurt'ta ikamet eden Tokat Almuslu Mustafa Çelik (47), vatani görevini yapması için oğlu Mürsel Çelik (24) ile birlikte yanına eşi Gülbahar Çelik (41) ve diğer oğlu Gürsel Çelik'i (22) de alarak Samsun'a gitti. Mürsel Çelik'i askeri birliğine teslim eden aile İstanbul'a geri dönerken  Mustafa Çelik idaresindeki 59 SG 301 plakalı hafif ticareti araç direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yoldan çıkarak su kanalına girip 50 metre sürüklendi.
Kazada, Mustafa Çelik, eşi Gülbahar Çelik ile oğlu Gürsel Çelik ağır yaralandılar. Yaralılar, 112 ekipleri tarafından ambulanslarla Kavak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar. Anne Gülbapar Çelik ise ilk müdahalesinin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Baba ile oğlu Kavak Devlet Hastanesi'nde, anne ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatlarını kaybettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER