Hazar Ergüçlü, Alev Alev setinde partner krizi çıkardı

İlan 365 ten Meltem Yılmaz'ın haberine göre Hazar Ergüçlü sette kavga etti

Hazar Ergüçlü, Alev Alev setinde partner krizi çıkardı

Hazar Ergüçlü, Alev Alev setinde partner krizi çıkardı. Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz'i kıskandığı iddia edilen Hazar Ergüçlü partneri Toprak Can Adıgüzel niye oynamak istemedi?

Alev Alev Setnde Kriz! Hazar Ergüçlü Kavga Çıkardı!

Alev Alev dizisi setinde Hazar Ergüçlü’den pes dedirten kapris! Dizinin başrolleri Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz’i kıskanan Hazar Ergüçlü seti birbirine kattı!

Alev Alev dizisinde birbirinden maddi ve manevi olarak farklı kadınların dayanışması anlatılıyordu. Ancak dizinin oyuncuları durumun tam tersi olduğun gösterdi.

Sevgilisi Onur Ünlü sayesinde bağımsız filmlerde boy gösterdiği iddiaları, sosyal medyada kendine herkese parmak sallayan aktivist imaj çizdiği halde Flormar’da kadınların direnişini görmezden gelip markanın yüzü olması ile eleştirilen Hazar Ergüçlü’nün adı bu sefer bir iddia ile sarsıldı.

Alev Alev setinde partnerinin ünlü olmadığı için sinirlenen Hazar Ergüçlü’nün Demet Evgarve Dilan Çiçek Deniz’i kıskandığı bu nedenle kavga çıkardığı iddia edildi.

KOVDURDU MU?

Dizideki partneri Toprak Can Adıgüzel’in ünsüz olması nedeniyle oynamaktan memnunolmadığı söylenen Hazar Ergüçlü sette kavga çıkardı. Ergüçlü’nün bu krizi üzerine ToprakCan Adıgüzel’in rollerinin azaltıldığı öğrenilirken, genç oyuncunun diziden bu sebeple çıkacağı öğrenildi.

Dizisinin ilerleyen bölümlerinde Toprak Can Adıgüzel’in diziden ayrılacağı iddia edildi. Birbaşka iddia ise Hazar Ergüçlü’nun diziden ayrılmak istediği için boyle bir kavga çıkardığıyönünde.

Kaynak ;ilan 365

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER