Ünlü Oyuncu Reha Özcan '' Suçlu Bizdik''

Ünlü Tiyatro oyuncusu Reha Özcan yaşadıklarına dair yaptığı paylaşımda suçu üstlendi

Ünlü Oyuncu Reha Özcan '' Suçlu Bizdik''

Çoban köpeklerinin saldırısı sonrası yaralanan ve turneye ara vermek zorunda kalan ünlü oyuncu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla suçu üstlendi.

 Özcan yaşanan olaylara ilişkin olarak  şunları söyledi:

"Maalesef Burdur turnesine çıktığımız zaman, Burdur'da köpeklerden kaçarken (bizim hatamız köpeklerin hiçbir suçu yok) Orada bir koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık. Çoban köpekleri de sürüyü korumak için bizim üzerimize doğru saldırdılar. Biz de kaçtık. Kaçarken sol ayağımdaki alt baldır yaralandı ve orada travmatik bir şey oluştu. O yüzden yürüyemiyorum.

Burdur'da oyunu seyredenler de görmüştür zaten oturduğum yerden oyunu oynamak zorunda kaldım. Fakat canım hâlâ çok yanıyor. O yüzden 20 Mayıs'ta Zorlu Center'daki oyunumuzu iptal etmek zorunda kaldık. Daha doğrusu erteledik. Umarım 17 Haziran'da daha sağlıklı şartlarda buluşuruz.

Dediğim gibi köpeklerin hiçbir suçu yoktu. Hayvanların alanına biz girdik. Onlar da saldırdılar. Dursaydık belki bir şey yapmazlardı ama aramızda köpek fobisi olan arkadaşlar vardı. Yarma gibiler ama yine de korkuyorlar. Ben de korktum tabii ki... Kaçtık ve bu bizim hatamızdı.

Hayvan sevmeyenlerin hemen bu fırsatlardan yararlanmalarını engellemek için yapıyorum bu açıklamayı. Suçlu bizdik. Hayvanların suçu yoktu. Çekimlere devam edebiliyorum. Diziye bir şey olacak diye korkmayın. Tüm geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2022, 22:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER