Öfkeli Baba Tacizciyi Döverek Öldürdü

Son yıllarda artan taciz olaylarında mevcut yasaların yetersiz olduğu ve toplum vicdanını yaraladığı sıklıkla gündeme getiriliyor

Öfkeli Baba Tacizciyi Döverek Öldürdü

Son yıllarda artan taciz olaylarında mevcut yasaların yetersiz olduğu ve toplum vicdanını yaraladığı sıklıkla gündeme getiriliyor taciz ve tecavüz sanıklarına idam cezası getirilmesi sürekli olarak gündemde tutuluyordu.

Tacizcilerin yasalar çerçevesinde aldıkları cezaları yeterli bulmayan halk artık kendi yöntemleri ile cezalandırmaya başladılar.

Sabah Gazetesinin haberine göre İstanbulda gerçekleşen bir taciz olayından sonra ,tacize uğrayan genç kızın babası ve mahalleliler tacizciyi döverek öldürdüler.

Sabah gazetesinin haberinin detayları şu şekilde;

İstanbul Beylikdüzü'nde özel bir hastanenin çağrı merkezinde çalışan 19 yaşındaki öğrenci S.Y, iki ay önce işten çıktıktan sonra Gürpınar'daki evine gitmek üzere minibüse bindi. İddiaya göre yolculuk sırasında yanına yaklaşan bir kişi genç kıza fiziki tacizde bulundu. S.Y. tacizden kurtulmak için yerini değiştirdi, bir süre sonra da indi.

TACİZCİYİ DARP ETTİ

Sabah'ın haberine göre; Eve yürüdüğü sırada tacizci de kendisini takip etti. Koşarak eve girdi ve kapıyı kapattı. Pencereden aşağı baktığında tacizcinin evin kapısında beklediğini gördü. Durumu annesine anlattı, annesi de kocası Yılmaz Y.'yi (44) arayıp haber verdi. Eve gelen baba, kaçmaya çalışan tacizciyi darp etmeye başladı. Hastaneye kaldırılan 57 yaşındaki Şinasi B. geçtiğimiz perşembe hastanede öldü. Baba Yılmaz Y. gözaltına alındı.

"SOKAKTAKİ HERKES O ADAMA VURDU"

Güvenlik kamerası incelemesinde, Şinasi B.'yi, darp ettiği belirlenen O.T. isimli bir kişi daha aranırken Yılmaz Y. tutuklandı. Mağdur kız, "Sokaktaki herkes o adama vurdu. Sadece babam değildi. Polisi ve ambulansı arayan zaten babam" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER