Ağrı da 1 Günde 30 Yeni Vaka İddiası

Ağrı da vaka sayısında korkutan artış

Ağrı da 1 Günde 30 Yeni Vaka İddiası

Dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsle mücadele sürecinde tüm tedbirlere rağmen bulaşmanın önüne geçilemiyor.

Türkiye’nin başarılı bir mücadele sürdürdüğü salgın süresince Ağrı da başarılı bir grafik sürdürüldü.

Ölümlü Corona vakasınında yaşandığı ilimizde uzun bir süredir inişe geçen vaka sayısında bugün anormal bir artış olduğu öğrenildi.

İddialara göre yurt dışından gelen bir vatandaşın taziyede virüsü bir çok kişiye bulaştırdığı ve 30 ile 40 arasında şahsın Corona Virüs şüphesi ile Ağrı Devlet Hastanesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Bir çok kişininde evlerinde karantinaya alındığı iddia edilirken Ağrı Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan 16 kişinin test sonuçlarının Pozitif çıktığı bilgisine erişildi.

Ağrı Devlet Hastanesinde 2 servisin bu hastalar için kapatıldığı ve test sonucu pozitif çıkan hasta sayısının 30 civarında olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Yine test sonucu pozitif çıkan vatandaşların temas halinde olduğu kişilerin saptanmasına devam edildiği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naim Süleyman KAYA
Naim Süleyman KAYA - 5 ay Önce

Yaptığınız haberin doğruluğunu araştırıp öyle haber yapın haber yapmak için yapmayın

Ararat
Ararat - 5 ay Önce

Valla kardeş virusle dalga geçen bir ilde bu kadar vaka az bence her toplum hakettiği gibi yaşar

Ercan özturk
Ercan özturk - 5 ay Önce

Hani devlet yurd dişinda gelenleri karantinada bekletirdi önlem aliyordu resmen mileti kandiriyorlar ölume bile bile gunderiyorlar o ķöy bizim köydir haber doğrudur devlet yalancidir

Cahit
Cahit - 5 ay Önce

Bu adam test edilmeden nasıl millet içine gunderilmiş agrinin iş adamlardan servet aral’in amcasinin oğlu olduru içinmiş?

Sinasi Celik
Sinasi Celik - 5 ay Önce

Haber doğru arkadaşlar benim köyüm içinde hastahanede tedavi edilenler bile var köye giriş çıkış yok jandarma tarafından karantinaya alınmış.

SIRADAKİ HABER