Ağrı da İşlenen Atakan Atalay Cinayetinde 6 Gözaltı 4 Tutuklama

Ağrı da öldürüldükten sonra yol kenarına atılan Atakan Atalay cinayetine ilişkin gözaltına alınan 6 kişiden 4 ü tutuklandı

Ağrı da İşlenen Atakan Atalay Cinayetinde 6 Gözaltı 4 Tutuklama

Ağrı da silahla kurşunlanarak öldürülen Atakan Atalay cinayetinde sona yaklaşıldı

Ağrı da silahla öldürülmüş halde cansız bedeni bulunan Atakan Atalay cinayetine ilişkin sürdrülen soruşturma çerçevesinde 4 kişinin tutuklandığı bilgisine erişildi.

İddialara göre Ağrı'nın Eleşkirt İlçesi Molla Süleyman Köyünde 25 Ocak Pazartesi günü yol kenarında bıçaklandıktan sonra kurşunlanarak öldürülmüş halde cansız bedeni bulunan Atakan Atalay soruşturmasında çalışmalar sonuç vermeye başladı.

Bir çok kamera görüntüsünün incelendiği ve teknik takibin yapıldığı  soruşturma sürecinde olaya karıştıkları iddiası ile 6 kişinin gözaltına alındı 1 kişininde aramasının sürdüğü iddia edildi.

Gözaltına alınan M. A., V.K,Ö.K,Ö.K,A.T ve ismi öğrenilemeyen bir kişi gözaltına alındı.Gözaltı süreci tamamlanan zanlılardan 4 ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Araştırmalarını derinleştiren güvenlik güçlerinin hala firada olduğu öğrenilen bir kişinin arama çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Atakan Atalay'ın cansız bedeni 25 Ocak 2021 tarihinde Eleşkirt İlçesi Molla Süleyman Köyü yakınlarında yoldan geçen vatandaşlar tarafından bulunmuş ve güvenlik güçlerine haber verilmişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2021, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER