Ağrı da Kurumsal Dayanışma

Ağrı da Kurumsal Dayanışma

Göreve getirildiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Doğubayazıt Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen bukez temsil ettiği camiası adına İlçe Sağlık Müdürlüğü'nün kapısını çaldı.

Milli Eğtim Müdürü İhsan Kösen beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasemin Mutlu ,ile birlikte Covid-19 pandemisi ile mücadelede sergiledikleri fedakarlıktan dolayı   İlçe Sağlık Müdürü Turan Saydam'ın şahsında Doğubayazıt'ta görev yapan sağlık çalışanlarına şükran plaketi sundu.

Doğubayazıt Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen, milletimizin her ferdinin pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ettiğini, bu teşekkürü plaket ile taçlandırmak istediklerini ifade etti.

Kösen, "Umarım bu hastalık daha fazla uzamaz. İnşallah kısa zamanda aşılar vurulur, bu pandemi tarihe karışır ve acı bir hatıra olarak anılarda kalır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Doğubayazıt’ta da çok sinsi ve güçlü bir düşmana karşı bir savaş veriliyor. Sağlık çalışanlarımız, bu savaşı ilk günkü gayret ve kararlılıkla devam ettiriyor. Kamu kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere tüm kesimler bu mücadeleye destek verdi. Bu süreçte kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımızı millet sinesine gömdü, kalbinde yaşatmaya devam edecek. Hepsine Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. 

Foto;Hamza Salman 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER