Ağrı'da Yılın Öğretmeni Karslı Oldu

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında gelenekselleşen yılın öğretmeni seçimlerinde Gülsün Karslı 2022 yılının öğretmeni seçildi.

Ağrı'da Yılın Öğretmeni Karslı Oldu

Ağrı Alpaslan Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Gülsün Karslı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ağrı'da yılın öğretmeni seçildi.

Öğretmenlik mesleği süresince ortaya koyduğu çalışmalar ve yapmış olduğu projeleri belgelendirerek başvuru yapan öğretmenler arasında kentte yılın öğretmeni seçilen 13 yıllık öğretmen Gülsün Karslı, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kökrek, kentte yılın öğretmeni seçilen Karslı'yı kutlayarak çiçek takdim etti.

Milli Eğitim Bakanlığı'na gidecek olan Karslı, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Ankara'da düzenlenecek olan programa katılacak. 81 ilin temsilci öğretmenleri arasında Ağrı'yı temsil edecek olan Karslı, illerinde yılın öğretmeni olarak seçilen meslektaşları ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile bir araya gelecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ağrılı
Ağrılı - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun. Hocamızın başarılarının devamını dilerim.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Yine buldunuz bir yandaş Allah aşkına birde sizden olmayan sizin gibi düşünmeyenleri görün bu memlekette sizden başka yaşayanlar var merhamet edin

SIRADAKİ HABER