Ağrılı Aileye Isparta'da Kalleş Pusu '4 Ölü'

Ağrılı ailenin 4 ferdi İsparta da düşürüldükleri pusuda hunharca katledildi.

Ağrılı Aileye Isparta'da Kalleş Pusu '4  Ölü'

Ağrının Taşlıçay İlçesi  Aşağı Gelduş Köyü sakinlerinden olan ve Isparta'da ikamet eden Karakoç Ailesi  dünürleri olan 70 yaşındaki H.T tarafından tuzak kurularak katledildiler.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken H.T'nin teslim olduğu açıklandı...

Olay, Yenicekale köyü arazi yolunda meydana geldi. Tartışma sonucunda H.T. O.K., İ.K., A.K., ve B.D.’yi silahla vurarak öldürdü. Olayın ardından H.T., Gelendost İlçe Jandarma Komutanlığına giderek teslim oldu. Bölgede jandarma geniş güvenlik önlemi aldı.

Konuyla ilgili Isparta Valiliğinden yapılan açıklamada, “10.08.2023 günü saat 17.40 sıralarında Şarkikaraağaç ilçesi Yenicekale köyü arazi yolunda ateşli silahla işlenen elim cinayet olayında O.K., İ.K., A.K. ve B.D. isimli şahıslar olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Olayla ilgili olarak Gelendost İlçe Jandarma Komutanlığına müracaat eden H.T. isimli şahıs cinayeti kendisinin gerçekleştirdiğini beyan ederek silahıyla birlikte teslim olmuştur. Söz konusu cinayet olayı ile ilgili olarak Şarkikaraağaç Başsavcılığı tarafından başlatılan adli soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER