Mithatcan ve Adem Ağrı'da Trafiğe Müdahale Etti

Ağrı İl Emniyet Müdürü çocukları cvid-19'un gölgesinde unutmadı

Mithatcan ve Adem Ağrı'da Trafiğe Müdahale Etti

Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Corona Virüs’ün gölgesinde kalmasına müsaade etmedi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı nedeni ile gelenekselleşen makam devrinin yapılamadığı 23 Nisan’ı es geçmeyen İl Emniyet Müdürü Özen devir işlemini yapmak ve miniklerin bu anlamlı gününü kutlamak için Mustafa Kemal Atatürk İlkokulunda öğrenim gören 1‘inci sınıf öğrencisi Mithatcan Akyol ve Merkez Özel Eğitim Uygulama Okulunda öğrenim gören otizmli 1’inci sınıf öğrencisi Adem Doğan’ı makamına davet etti.

Makamını öğrencilere teslim eden İl Emniyet Müdürü Özen, öğrenci Mithatcan Akyol’a 1. sınıf emniyet müdürü rütbe apoleti ve öğrenci Adem Doğan’a baş komiser rütbe apoleti takarak çeşitli hediyeler verdi. İl Emniyet Müdürü Özen, daha sonra öğrencileri trafik aracına bindirerek anons yaptırdı. Trafik polisi tarafından öğrencilere trafik kuralları anlatıldı. Öğrenciler, trafik polisleri ile birlikte yol uygulamalarına katılarak unutulmaz anlar yaşadı. Trafik polisleri, daha sonra öğrencileri evlerine bıraktı. İl Emniyet Müdürü Özen’in kendilerine yaptığı sürprizden dolayı teşekkür eden öğrenciler, polis olmak istediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER