Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç İlan-ı Aşk

Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç nihayet aşklarını ilan ettiler.

Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç İlan-ı Aşk

Geçtiğimiz ay Ali Yörenç ile ilişkisini noktalayan Berrak Tüzünataç'ın, Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı iddia edilmiş ancak bir kanıt ortaya çıkmamıştı. Bir süredir birlikte oldukları iddia edilen ikiliden Kaygılaroğlu, nihayet aşkını ilan etti.
Son olarak 'Sefirin Kızı' dizisinde Gediz karakterini canlandıran oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun, aradığı aşkı nihayet bulduğu iddia edildi. Uraz Kaygılaroğlu’nun adı son zamanlarda Berrak Tüzünataç ile anıldı.

İki ünlü ismin beraberliği söylenmiş ancak bir kanıt ortaya çıkmamıştı. Ve nihayet aşklarını ilan ettiler.

'SEN BEN VARDIK' 
Uraz Kaygılaroğlu, Instagram hesabından “Uyanmam” adlı şarkıyı paylaştı ve Berrak Tüzünataç’ı etiketledi. Şarkının sözleri ise şöyle; "Bir düş gördüm, sen ben vardık, gamsız bomboş hovardaydık. Telaş korku, bilen yoktu.. Sevişmek tek derdimiz oldu.."

Uraz Kaygılaroğlu’nun bu hareketi sosyal medyada 'ilan-ı aşk' olarak algılandı. Kaygılaroğlu geçtiğimiz senelerde Melis İşiten ile ayrılmış ve adı pek çok kez farklı isimlerle anılmıştı.

"YOK BE AĞABEY!" 
Ünlü oyuncunun kısa bir süre önce menajer Gamze Okutucu ile aşk yaşadığı da öne sürülmüştü. Ada adında bir kızı olan Uraz Kaygılaroğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım kafaları karıştırmıştı. Oyuncu, gazetecilerin konu hakkındaki sorularına, "Yok be ağabey, gözünü seveyim" yanıtını vererek, aşk haberlerini yalanlamıştı.
ESKİ EŞTEN MANİDAR GÖNDERME
Ayrıldıktan sonra eski eşi ile dostluğunu sürdüren Melis İşiten, Kaygılaroğlu'nun paylaşımının ardından manidar bir göndermede bulunmuştu. 28 yaşındaki İşiten, aynı gün Twitter hesabından, "Bugün hissettiklerini unutma. Unutma sana hissettirilenleri... 12.01.2021" ifadelerini paylaşmıştı.

Eski eşler, son olarak kızları Ada'nın 4. yaş gününde ve yılbaşında bir araya gelmişti. İkili, birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmıştı.

ASLI ENVER İLE ANILDI
Ünlü oyuncunun adı geçtiğimiz yıl da Aslı Enver ile anılmıştı. İkilinin flört aşamasında anlaşamadıkları için görüşmeyi kestiği öne sürülmüştü.

Kaygılaroğlu'nun adı daha önce de sosyal medya fenomeni Mehtap Algül ile aşk dedikodularına karışmıştı.

ARADIĞI AŞKI BULAMADI 
Berk Suyabatmaz'dan ayrıldıktan sonra senarist Ece Yörenç'in oğlu Ali Yörenç ile birliktelik yaşayan oyuncu Berrak Tüzünataç da aradığı aşkı yine bulamamış ve ayrılık kararı almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER