Ağrı da Final Heyecanı

Ağrı amatör futbolda yarı final için kuralar çekildi.Karşılaşmalar hafta sonu oynanacak

Ağrı da Final Heyecanı

Ağrı U-19 ligi gurup maçları tamamlandı.2şer takımın final oynama hakkı kazandığı U-19 ligi finali sonrası şampiyon olan ekip Ağrı'yı Türkiye Şmpiyonasında temsil edecek

U-19 Ligi Play-Off Kuraları Çekildi Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2018-2019 futbol sezonu faaliyet programında yer alan U-19 ligi grup müsabakaları tamamlandı. İki grupta 10 takımın mücadele ettiği U-19 liginde her gruptan iki takım Play-off müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Grup müsabakaları sonucunda Ağrı 1970 Spor, Ağrı Vefa Spor, Hamur Spor ve Eleşkirt Spor, Play-Off müsabakalarına hak kazandı.

Ağrı ASKF Aydın Kasar toplantı salonunda gerçekleşen kura çekiminde Ağrı Vefa Spor – Eleşkirt Spor ile eşleşirken, Hamur Spor’un rakibi ise Bölgesel Lig temsilcisi Ağrı 1970 Spor oldu. Hafta sonu oynanacak yarı final karşılaşmaları sonrasında U-19 ligi finali oynanacak.

Müsabakaların centilmence geçmesini beklediklerini söyleyen Ağrı Futbol İl Temsilcisi Celal Bulut “ Grup müsabakalarında centilmence bir görüntü izledik. Aynı durumun play-off karşılaşmalarında da olmasını istiyoruz. Şampiyon olan takım, ilimizi U-19 Türkiye şampiyonasında temsil edecek. Bu karşılaşmalar tamamlandıktan sonra U-17 ligini başlatacağız “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER