Ağrı Vefa Spor ASKF'yi Misafir Etti

Şehrin yeni gözdesi Ağrı Vefa Spor'un aralıksız sürdürdüğü idmanlarına ASKF'den ziyaret

Ağrı Vefa Spor ASKF'yi Misafir Etti

Ağrı’nın iki bölgesel lig temsilcisinden biri olan Ağrı Vefa Spor, Bölgesel Lig hazırlıklarını devam ettirirken, kulübün antrenmanını ziyaret eden Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, başlayacak sezon öncesi kulübe başarılar dileğinde bulundu.

Ağrı Vefa Spor’un antrenmanını izleyen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Kösedağ ve federasyon yöneticileri, Vali Lütfi Yiğenoğlu Stadyumunda ki antrenman sonrasında futbolculara tatlı ikramında bulundu.

Ağrı’nın Bölgesel Ligde iki temsilcisi olduğunu söyleyen Kösedağ “ İlimiz Bölgesel Lig’de yeniden iki takımla mücadele edecek. Bu fırsatı değerlendirip, bir takımımızın daha üst liglerde mücadele etmesini temenni ediyoruz. Bu sezon Bölgesel Lig, yerli sporcuların kendilerini gerçekleştirebileceği bir alana dönüştü. Doğubayazıt Belediye Spor’un ve Ağrı Vefa Spor’un futbolcuların büyük bir çoğunluğu yerli sporculardan oluşuyor. Bu durumda, yetenekli yerli sporcuların sezon boyunca ön plana çıkmasına katkıda bulunacaktır.” Dedi.

Ziyaret dolayısı ile ASKF Yönetimine teşekkür eden Ağrı Vefa Spor Kulüp Başkanı Yusuf Kalkan ise, “Her takımın olduğu gibi bizimde şampiyonluk iddiamız var. Ama esas amacımız ligde kalıcı duruma gelerek sezonu en üst noktada ligi tamamlayarak önümüzdeki sezonun iskelet kadrosunu oluşturmak “ dedi.

Ziyarette ayrıca Ağrı Vefa Spor As Başkanı Murat Tan’a plaket takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER