Ağrılı İş Adamından Rekor Yardım

Ağrılı hayırseverden örnek yardım

Ağrılı İş Adamından Rekor Yardım

İstanbulda iş hayatını sürdüren Ağrılı İş Adamı Cemal Gümüş yaşanan salgın süreci ve Ramazan dolayısı ile ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 5000 koli hazırladı.
İstanbul’da faaliyet gösteren Palmiye Yemek Üretim’in sahibi Ağrılı hemşerimiz Cemal Gümüş, İstanbul’da yardıma muhtaç olanlar için beş bin gıda paleti dağıtacak.
İstanbul’da faaliyet gösteren Palmiye Yemek Üretim’in sahibi Ağrılı hemşerimiz Cemal Gümüş, İstanbul’da yardıma muhtaç olanlar için beş bin gıda paleti dağıtacak.

Ağrılılar Derneği Başkanı Nihat Adan’ın çağrısına ilk destek Palmiye Yemek Üretim’in sahibi Cemal, Tugut  ve Tekin Gümüş kardeşlerden geldi. Gümüş kardeşler, başta Esenyurt olmak üzere Beylikdüzü bölgesinde yaşayan Ağrılılara beş bir gıda kolisi desteğinde bulunacak.
İstanbul’da Catering işi ile meşgul olan Gümüş Kardeşler “ Biz her yıl ramazan ayı başlamadan önce gerek hemşerilerimize, gerekse İstanbul’da yaşayan yardıma muhtaç ailelere destekte bulunuyoruz. Geçtiğimiz yıl Patnos ilçemizde yaptığımız yardımları, bu yıl İstanbul’da devam ettiriyoruz. Özellikle bu zor günlerde birbirimize destek olup yardım etmemiz gerekiyor. Bu vesile ile başta Ağrılı hemşerilerim olmak üzere tüm Müslümanların ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin yılmaz
yasin yılmaz - 1 ay Önce

Rabbim Katında kabul eylesin Dayım

Faysal taş
Faysal taş - 1 ay Önce

Bende yardım isterim

Galip Gûler
Galip Gûler - 1 ay Önce

Yaw bunlar kime yardim edecekler, bunlar anca milleti soyarlar.
Babalari camide reklam yapip tamiratlari ûzerîne aliyordu, millet caminin işini bitirip paralarini almak îçîn yanlarina gittiginde, git cami versin bizi alakadar etmez. Diyen bir adamin ogullarindan ne beklersiniz. Patnosta ve istanbulda oz amca çocuklarina bile kazik atan bir siirtli aileden bahsediyorsunuz. Sorun bakalim nerelsiniz, siirtliyiz diyecekler.
Bunlar zekatllarini bile vermez.
Benimde alacagim var bunlarin babalarindan. 2 kere gittim yanlarina babamin borcu bizi îlgilendirmez dedi.
Bunlarin ne yalani nede reklami biter. Bak gorursunuz gostermelik bir kaç aileye bir kaç poşet eşya goturup resim çekecekler, mevzuyi bitirecekler. Yardim edecekleri ailelerde ya onlarin çalişanidir yada ramazanda zekatlarini verecekler. Şuanki yalanci Erdigan hûkûmetinide destekliyorlar. Olay tamamdir.
Yalanci yalanciyi bulmuş.
Admin benim adim soyadim gerçektir. Bu yaziyi paylaşmazsan sende onlardan birisin demektir.

Oktay celik
Oktay celik - 1 ay Önce

Allah kabul etsin issAllah helal cemal amcaya..

Faruk Saçan
Faruk Saçan - 1 ay Önce

İstanbulda hayırseverler yeterince istanbulda yardıma muhtaç olan ailelere fazlasıyla yardım yapıyor. Gümüş kardeşler Ağrı’da daha çok yardıma ihtiyaç duyanlar var. Ricamız kendi hemşerilerine Ağrıda yardımları olsun.

Özcan akmman
Özcan akmman - 1 ay Önce

Yardım istyrm

Cemil koç
Cemil koç - 1 ay Önce

ALLAH hayırlarınızı kabul ETSİN INŞALLAH

Oktay celik
Oktay celik - 1 ay Önce

Allah kabul etsin issAllah helal cemal amcaya..


SIRADAKİ HABER