Ağrı da Utanç Verici Görüntüler

Ağrı İş Kur Müdürü Gıyas Güveni'n işe alma vaadi ile başvuru yapan genç bir kadınla VİP araçta uygunsuz görüntüleri viral oldu.

Ağrı da Utanç Verici Görüntüler

İlâve Tv ismiyle çıkış yapan Arif Kocabıyık Ağrı İş Kur Müdürü Giyse Güvenin enin uygunsuz görüntülerini paylaştı.

Ağrı İş Kur da bu tarz ilişkilerin yaşandığını 2019 yerel seçimlerinde İyi Parti Belediye Başkan Adayı Taner Söylemez açıklamıştı.

Yine İşkur üzerinden geçmişte yapılan TYP alımlarında da yüzlerce kişinin bankamatik çalışanı olduğu iddialarınıza gündeme getirmişti.

Bahse konu görüntüler sonrası İş Kur tarafından yapılan açıklamada  "Sosyal medyada Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü ile ilgili kamuoyuna yansıyan paylaşımlardan dolayı inceleme başlatılmıştır,  ve İŞKUR personeli görevden uzaklaştırılmıştır."

Ağrı İŞKUR Müdürü Güven'le ilgili skandal iddia! Görüntüleri tepki çekti

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven'in minibüs benzeri bir araç içinde çekilen görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. 43 yaşında, evli ve 3 çocuk babası olan Güven'in ortaya çıkan görüntülerinde bir kadınla ilişkiye girdiği anlar yer alıyor. Güven'in iş bulma bahanesiyle kandırdığı kadınlarla birlikte olduğu iddia ediliyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak görev yapan Gıyas Güven'in internete düşen cinsel ilişki görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi.

CİNSEL İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİ GÜNDEM OLDU

43 yaşında olan ve 2013 yılında kuruma atanan Güven'in minibüs benzeri aracın arka koltuğunda bir kadınla ilişkiye girdiği anların yer aldığı fotoğraflar kısa sürede gündem oldu.

"KADINLARI İŞ BULMA BAHANESİYLE KANDIRIYOR" İDDİASI

Kadınları iş bulma bahanesiyle kandırdığı iddia edilen İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven'in kendi aracı içinde bu yolla çok sayıda kadınla cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

GIYAS GÜVEN KİMDİR?

1979 yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Memuriyet hayatına TEDAŞ'ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunduktan sonra 2013 yılında İŞKUR'a atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2022, 22:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
George sarkisyan
George sarkisyan - 1 ay Önce

Halkı işsiz aç perişan et sonra iş vereceğim bahanesiyle ya rüşvet al yada cinsel istismarda bulun Allah topunuzun belasını versin işe alınan herkesin doktor muayenesinden geçmesi lazım ne yuvalar yıkılır

Casım Bey
Casım Bey - 1 ay Önce

Peki bunun hesabını kim verecek, adam öğretmenlikten bu makama getirenler nasıl hesap verecek.. Liyakat olmadığı sürece bu haberler artık doğal, Tüm Türkiye Ağrıyı konuşuyor..
AKP bu işleri Artık Ağrıda da yapıyorsa artık, helal olsun adamlara... Fuhuş zinayı ceza olarak çıkaran AKP yede helal olsun

vatandaş rıza
vatandaş rıza - 1 ay Önce

hangi parti olursa olsun en fazla iki dönem seçilmeli aksi halde insanlar azıtıyor yoldan çıkıyor COGRAFYA KADER DEĞİLDİR.....KULLANDIGIN OY KADERİNDİR

Akademisyen
Akademisyen - 1 ay Önce

Mevcut hükümet kokuştu ve bozulmaya yüz tuttu. Liyakat ve ehliyet ötelendi, bunun yerine benden olanlar öncelendi. Başlar ayak, ayaklar baş olmaya başladı. Kiminin Hayrettin Karaman'ı vardı, kiminin de Zehra Taşkesenlioğlu vardı. Kiminin de Sayın Cumhurbaşkanı'nın mahdumunun yakın arkadaşlığı vardı. Fakat liyakatlı, ehliyetli insanlar dik durdular, onurlu çıktılar, bu tür aşağılık aracılığa tenezzül etmediler, onurları ile yaşadılar ve yaşıyorlar. Hal böyle olunca bu tür edepsizliklerin olması kaçınılmaz oldu ve olacak. Yazık, yazık, yazık...

Bayburt69
Bayburt69 - 1 ay Önce

Hele araştırın bakalim listede kim var adam önüne geleni mi yanliz mal eyi tebrikler müdür: )

SIRADAKİ HABER