Ağrı Vefa Spor'dan Sitem Dolu Açıklama ''YALNIZIZ''

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Ağrı Vefa Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kalkan kulüp sayfasından sitem dolu bir açıklamada bulundu

Ağrı Vefa Spor'dan Sitem Dolu Açıklama ''YALNIZIZ''

Vefa Spor Sayfasından yayımlanan mesaj şu şekilde ;

KULÜP BAŞKANIMIZ’DAN MESAJ VAR

“YALNIZIZ”

MERHABA KADİM KENTİNİMİZİN

İNSANLARI

ŞİMDİ SİZLERE ŞEHRİN ÇOCUKLARININ OLUŞTURMUŞ OLDUĞU VE ŞEHRİN VEFAKAR-CEFAKAR YÖNETİCİLERİNİN ÜSTLENMİŞ OLDUĞU,VAR OLUŞ ÇABASINDAN BAHSETMEK İSTİYORUM..

YAKLAŞIK 4 AYDIR ŞEHRİN ÇOCUKLARI VE DIŞARDAN TRANSFER ETTİĞİMİZ KARDEŞLERİMİZ İLE “VEFA SPOR” OLARAK BAL (BÖLGESEL AMATÖR) LİGİNDE,AĞRI’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK VE YENİ BİR MARKA DEĞERİ OLUŞTURMAK ADINA YOĞUN BİR ÇABA SARFETMEKTEYİZ..

BİZLER (KULÜP YÖNETİCİLERİ-HOCALAR-FUTBOLCULAR) KADIM ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞIRKEN,DİĞER BİR YANDAN “SAHİPSİZLİK-YALNIZLIK” İLE BAŞBAŞA BIRAKILMIŞ DURUMDAYIZ.

YAŞAM ŞARTLARININ ÇOK ZOR OLDUĞU BİR ŞEHİRDE,SAĞLIKTA,EĞİTİMDE DİĞER İLLERE ORANLA GERİDE OLDUĞUMUZ GİBİ, SAHİPSİZLİK İLE KARŞI KARŞIYA KALDIĞIMIZ BU DURUMDA SPORDA’DA GERİ KALACAĞIZ.

GALİP GELDİĞİMİZ IĞDIR ES SPOR MAÇINDA,PROTOKOL TRİBÜNÜMÜZDE BİR TANE BİLE “BÜROKRASİ,SİYASET,SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN BİR TEMSİLCİNİN DAHİ OLMAMASI,BU ŞEHRİN EN BÜYÜK AYIPLARINDAN BİRİ OLARAK KAZINDI HAFIZALARA..

BİZ BU ŞEHRİN YARINLARI OLAN ÇOCUKLARIMIZ,GENÇLİĞİMİZ ADINA ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ.AMA TÜM AĞRILILAR DUYSUN VE BİLSİN Kİ, “SAHİPSİZ VE KİMSESİSİZ”.

KADİM ŞEHRİMİZİ VERMİŞ OLDUĞUMUZ VAROLUŞ ÇABASINA KARŞI BİZİM YANIMIZDA YER ALIP,DESTEK VERMELERİNİ CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM..

“VEFA SPOR YOK OLMASIN,KENTİN ÇOCUKLARININ UMUDU YOK OLMASIN”

BÜROKRASİ,SİYASET,SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ,ŞİMDİ SAHİP ÇIKMAYACAKSINIZ NE ZAMAN SAHİP ÇIKACAKSINIZ.KENTİN ÇOCUKLARINI DAHA NE KADAR GÖRMEZDEN GELİP,SIRTINIZI DÖNECEKSİNİZ!!!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER