Eleşkirt'e Şehit Ateşi Düştü

Ağrı ya 1 hafta ara ile 2. şehit haberi ulaştı

Eleşkirt'e Şehit Ateşi Düştü

Geçtiğimiz hafta Ağrı'nın Tutak İlçesi nüfusuna kayıtlı  Şehit Ömer Güç'ün acı haberinin ardından bir Şehit haberi daha geldi.Ağrı'nın Eleşkirt İlçesinden olan Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Doğan Adıyamanda sürdürülen operasyonda Şehit oldu.

Adıyaman da önceki gün mermer fabrikasının teröristlerce yakılmasının ardından başlayan operasyonda Ağrı Eleşkirtli Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Doğan'ın (27), Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı Yanıkdere köyündeki baba ocağına şehit ateşi düştü.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Doğan'ın Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı Yanıkdere köyünde yaşayan ailesine acı haber, Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı tarafından haber verildi. Makbule-Hayrettin Doğan çiftinin biri kız, 5 çocuğundan biri olan Tuncay Doğan'ın 4 yıllık asker olduğu öğrenildi. Şehidin bayramdan sonra nişan için hazırlık yaptığı belirtildi. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Doğan'ın bir kardeşinin köyde korucu, diğer kardeşinin de kendisi gibi uzman çavuş olduğu bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çelik Daştan
Çelik Daştan - 6 yıl Önce

Aziz şehitlerimize Allah Rahmet etsin,Cennet mekan olsunlar inşAllah.
Gazilerimize Allah acil Şifalar ve uzun ömürler versin inşAllah.
Şehitlerimizi,Gazilerimizi,Ülkemiz ve Vatandaşlarımız üzerindeki olumsuz kasıtlı baskıkarı,kaosları Ulusumuzu üzerinde olumsuz etki bırakmak için Şarlatanlık yapanları ve yaptıranları Allah Kahretsin,Perişan etsin inşAllah......

SIRADAKİ HABER