Akşener'den, Erdoğan'a ''Gücenirim''

Akşener'i tüm liderler takip etti

Akşener'den, Erdoğan'a ''Gücenirim''

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘’Dark’’ göndermesi sosyal medyada ilgi odağı olurken Kılıçtaroğlu,Buldan,Karamollaoğlu ve Deva Partisinden de tepki geldi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "83 milyonun sosyal medya terörü karşısında eli kolu bağlı kalmasını kabul edemeyiz. Bu kapsamda hukuki düzenleme üzerinde çalışıyoruz. Bu mecraların hukuki ve mali muhataplık tesis etmeleri için ne gerekiyorsa yapmalıyız. Erişim engeli, adli ve mali yaptırımları devreye sokacağız. Türkiye muz cumhuriyeti değildir" sözlerine büyük tepki geldi.

AKŞENER, KILIÇDAROĞLU VE BULDAN PASLAŞTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "SosyalMedyamaDokunma" hashtag'iyle yaptığı paylaşımda, "İşte vizyon, işte akıl, işte strateji" dedi.

Akşener bir başka mesajında da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı etiketleyerek "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim" ifadelerini kullandı.

Akşener'in paylaşımını alıntılayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir:)" ifadeleriyle esprili göndermede bulundu.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ise Kılıçdaroğlu'nun paylaşımını alıntıladı ve "Biz de La Casa De Papel'in son sezonunu bekliyorduk" diye yazdı.

3. sezonu geçtiğimiz hafta yayınlanan Dark dizisi Netflix'in en popüler yapımlarından biri.

Saadet Partisi Temel Karamollaoğlu da Erdoğan’ın açıklamalarına tepki gösterdi. Karamollaoğlu, #sosyalmedyamadokunma etiketiyle birlikte ”Düşünün. Çünkü henüz yasaklanmadı” mesajını paylaştı.

DEVA Parti’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın “Teknoloji ile savaş yapamazsınız” sözleri hatırlatıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
latif gazcl
latif gazcl - 1 yıl Önce

ölen ölür kalan sosyal medya applan' dır

SIRADAKİ HABER