Sedat Peker Uyardı ''Evinize girmeyin, namusumuzu koruyacağız''

Peker bu kez seçimlere yönelik ikaz etti.

Sedat Peker Uyardı ''Evinize girmeyin, namusumuzu koruyacağız''

2 Mayıs 2021 de Youtube’den yaptığı video paylaşımları ile Türkiye’nin gündemini tayin eden Sedat Peker Deli Çavuş hesabı üzerinden attığı twitlerle yeniden gündem yaratmaya devam ediyor.

Dün gece yarısı yaptığı paylaşımda seçimlerde işaret eden Peker bugün paylaştıkları ile uyarıda bulundu.’’ Eve girmeyin,namusumuzu koruyacağız ‘’dedi.

Deli çavuş hesabından yapılan paylaşımlar şu şekilde;

1-Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

2-Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

3-Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

4-Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER