Ağrı Spor Ligden Çekiliyor

Ağrı 1970 Spor da flaş gelişme

Ağrı Spor Ligden Çekiliyor

Ağrı 1970 Spor Kulübünde sular durulmuyor.Ağrı 1970 Spor kulübü 3.sezonunda ligden çekilme kararı aldı.

Bölgesel Amatör Lig 1. gurupta yer alan Ağrı 1970 Spor geçtiğimiz yılı şampiyon olarak bitirmişti.2018-2019 futbol sezonunun 3. haftasında 9 puanla lider durumda olan Ağrı Spor  Başkan Mehet Yıldırım'ın istifasının ardından ligden çekilme kararı aldı.Mehmet Yıldırım bu gün flaş bir kararla istifasını kulübe sunduktan sonra Ağrı 1970 Spor Kulübü yönetimi olağan üstü toplanarak ligden çakilma kararı aldı.

Ağrı 1970 Spor kulübü kentin  takıma sahip çıkmadığı vurgusunu yaparak hafta sonu basın açıklaması ile kararlarını açıklayacaklarını sosyal medya hesabından duyurdular.

Ağrı 1970 Spor Kulübü yönetiminin paylaşımı şu şekilde;

AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ başkanımız sayın Mehmet YILDIRIM'ın istifası camia olarak bizleri derinden üzmüştür. Yönetim olarak olağanüstü toplanarak konu ile ilgili nihai kararımızı vermiş bulunmaktayız. 
Takriben üç yıldır maddi manevi ve özellikle zamanını ayırarak, kulübe çok büyük katkılar sağlayan başkanımız Sayın Mehmet YILDIRIM'ın istifasını kabullenebilmemizin ve altından kalkabilmemizin mümkünatı yoktur. Bundan mütevellit başkanımızı ikna girişimlerimizin sonuçsuz kalması ve bizlerin de Mehmet YILDIRIM'sız bu işi yürütme gücümüzün olmayışından dolayı Pazar günü oynanacak olan Erciş Gençlik BLD Spor müsabakasından sonra basın açıklaması yapıp kulübün fesh edilerek liglerden çekilme kararı almış bulunmaktayız.
AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER