Doğubayazıt Belediye Spor 3. Lig Yolunda

Doğubayazıt Belediye Spor 3. Lig Yolunda

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde Ağrı'yı temsil eden Doğubayazıt Belediye Spor 3. Profesyonel Lig parolası ile start verdiği hazırlıkların ardından yarın ilk resmi maçına çıkıyor.
Pandemi nedeni ile oynatılmayan 2020-2021 sezonunun federasyon tarafından alınan karar ile birlikte hızlandırılmış sezon olarak oynatılacağı açıklanmış ve bu süreç 2 kez uzatılmıştı.
Süecin tamamlanmasının ardından açıklanan fikstürle maç tarihleride belirlenmişti.
Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar'ın kentin bir marka değeri olması ve gençlerin sporla bütünleşerek barışçıl bir atmosferde tüm kötü alışkanlıklardan uzak durması amacı ile destek verdiği Doğubayazıt Belediye Spor Kulübü  Ahmet Beyter'in Başkanlığında sezona hazırlandı.
2 Erzurum ve bir Iğdır takımı olmak üzere 4 takımdan oluşan guruptan çıkarak 3. Profesyonel Lige adını yazdırmak için uzun bir süredir çalışmalarını sürdüren Doğubayazıt Belediye Spor'un Şampiyonluk için ilk sınavını Iğdır Şehir Stadyumunda verecek.
İlk resmi maçında mutlak 3 puan hedefi ile gurubun güçlü ismi Iğdır Belediye Spor'a konuk olacak olan Doğubayazıt Belediye Spor'un hazırlık maçları da kentte büyük ilgi görmüştü.

Doğubayazıt Belediye Spor-Iğdır Belediye Spor Maçı yarın saat 17:00 da Iğdır şehir stadyumunda oynanacak.
Ağrı'yı bu sezon Bal'da temsil eden tek takımı olan Doğubayazıt Belediye Spor'a 3. lig yolunda başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER