Ağrı'da Hiç Bir Belediyenin Cesaret Edemediğini Yaptılar

Ağrı'da muhasebesini vatandaşla paylaşma geleneğini sürdüren belediye gönülleri fethetti

Ağrı'da   Hiç Bir Belediyenin  Cesaret Edemediğini Yaptılar

Halkla birlikte yönetme ideali ile hizmetlerini sürdürmeye devam eden Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar bu yıl da geleneği bozmadı, harcadığı her kuruşun hesabını dev pankartlarla afişe etti.

Ağrı’da hiçbir belediyenin cesaret edemediği muhasebe dökümlerini kuruşu kuruşuna vatandaşla paylaşan Doğubayazıt Belediye Başkanlığı basınla paylaştığı metinde şu ifadelere yer verdi;

Belediyemiz, 2022 yılını hizmet yılı olarak değerlendirdiği ve yılın son mesai gününde halkın iradesi ve vergileri ile yapılan hizmetin hesabını verdi.

Her kalemin tek tek yazıldığı, harcamaların ve hizmetin olduğu, neyin nerede ve nasıl? Kullanıldığı hakkındaki devasa pankart Belediye Binasına asıldı.

Konu ile ilgili Acar, önemli açıklamalarda bulundu.

" Değerli vatandaşlarımız. Sizlerin iradesiyle, vergileriyle her damlası altın değerinde olan emekleriniz ile bizler buradayız. Bu Mukaddes görevi üstlendiğimizde, en büyük hedefimiz hizmetti ve bu hizmeti şeffaf bir şekilde halkımıza iletmekti. Bugün burada bunu da başardık. Bizim için verimli geçen ve hizmet aşkımızı kat kat ayyuka çıkaran 2022 yılında büyük işlere imza attık. Önümüze binbir türlü engeller çıkarılsada, bu sadâkata bağlı kaldık. Doğubayazıt belediyecilik anlamında büyük bir çığır açtı. Belediyemiz, alışılagelmişin dışına çıkarak bu halka büyük bir mesaj verdi. " BELEDİYE DEMEK, HİZMET DEMEK" dedi. Biz bugün bu gurur tablosu ile hizmetin hesabını verebiliyorsak, halkımız ile birçok şeyi başarmışız demektir. Kahvehane kültürünün getirdiği dedikodulara aldırmadan 2023 yılında da hizmetlerimize, projelerimize devam edeceğiz. Beraber çıktığımız bu yolda öncelikle yönetimdeki yol arkadaşlarıma, idarecilerime ve emek harcayan tüm personellerimize halkım adına teşekkürlerimi sunuyorum. " Dua sizden, hizmet bizden" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
FEHİM TURAN
FEHİM TURAN - 1 yıl Önce

HELAL OLSUN İSTENİLİNCE OLUYORMUŞ DEMEK Kİ
TEBRİK EDİYORUZ
BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİZ

SIRADAKİ HABER