Ağrı'da Yaşanan Ensets İlişkiyi Gelin Anlattı

Ağrı'nın Goncalı Köyünde akıllara durgunluk veren ensest olayının ekranlara taşınmasının ardından kayınpederi ile ilişki yaşayan kadın olayları anlattı.

Ağrı'da Yaşanan  Ensets İlişkiyi Gelin Anlattı

Ağrı’nın Goncalı Köyünden Adnan Bey katıldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma programında akıllara durgunluk veren iddiası sonrası eşi Ayşegül program konuğu oldu. 

5 çocuk babası Adnan Bey eşinin 2 çocuğunun kendisinden olmadığı söylediğini ve 5 çocuğu içinde DNA testi istediğini ifade ettiği programa katılan eşi Ayşegül Hanım 20 yıl boyunca yaşadıklarını anlattı. 

Ayşegül Hanım olaydan Kayınvalidesi ve görümcesininde haberdar olduğunu kayınpederininde kendisini silah zoruyla istismar ettiğine vurgu yaptı. 

 "EŞİMLE BABAMI AYNI ODADA YAKALADIM" Eşi ve öz babası arasındaki ilişkinin 20 yıl önce kendisi askerdeyken başladığını söyleyen Adnan Bey, bu durumu 8-9 ay önce ikisini aynı odada yakalayarak fark ettiğini anlattı. Türkiye'nin gündemine oturan olayla ilgili konuşan Adnan Bey, "Ben şüphelenmedim. Babam geçen sene bu zamanlarda evime misafir olarak gelmişti. Yemekleri yedik, çay içtik, sonra saat 12'den sonra yatmaya gittik. Eşimle çocuklarım aynı odada yatıyordu. Ben salonda yatıyordum. Babam da misafir odasında yatıyordu. Gece 02.00 saatlerinde lavaboya gittim ve baktım onların odasında ışık yanıyor. Babam eşimin odasına gitmiş, çocukların yanında. 

" "KOCAM ASKERDEYKEN KAYINPEDERİM YATAĞIMA GELİP BENİ SIKIŞTIRIYORDU" 20 yıl öncesine dayanan olayları anlatan Ayşegül hanım, şunları söyledi: "Eşim askerdeydi, kayınpederim de benim yatağıma geldi. Odalarımız karşı karşıyaydı zaten. Kıyafetleri benim odamdaydı, yanıma geldiğinde üzerinde beyaz külot vardı. Ben yatıyordum kayınpederim yanıma gelip kalçama dokundu. Sonra kalktım ağlamaya başladım yanıma hemen kayınvalidem ve görümcem geldi. Kayınvalideme anlattığımda 'Adama iftira atma, ölülerin ruhu  gelmiştir. O kayınpederin değildir' dedi. Ben yatarken duvara kaçtıkça kayınpederim benim üzerime geldi."  

"KAYINPEDERİM SİLAH ZORUYLA İSTİSMAR EDİYORDU" "Eşim askerden geldiğinde ona anlatmadım çünkü kayınvalidem 'bizi rezil etme' diyerek kimseye anlattırmadı. Eşime söylemeye korktum, köyde koyunlardan dolayı beni ahırda dövmüştü. Eşim Adnan yattığım yastıkla bana yerleri süpürtüyordu. Kayınpederim İsmet ben bunları yaşarken silahla yanıma gelip beni istismar edip 'birine söylersen seni öldürürüm' diye tehdit ediyordu. Bana 'Sen benim karımsın. Benim nikahım sana oluyor ama eşinin nikahı sana olmuyor' diyordu. Kayınpederimin bana yaptıklarını bütün köy biliyordu. Allah onun belasını versin daha fena olsun. Ben yıllarca kayınpederim ve kocamdan korkusuna hiçbir şey söyleyemedim. Eşim benim yaşadıklarımı öğrendikten sonra babasını bizim eve yemeğe çağırdı."  

EŞLER YÜZLEŞTİ Canlı yayında eşiyle yüzleşen Adnan bey ise babası ile eşinin yaşadıklarını bilmediğini onları birlikte yakalayınca her şeyi öğrendiğini anlattı. Eşine sitem eden Adnan bey, "Bana yaşadıklarını anlatsaydın hiçbir şey böyle olmazdı. Madem sana şiddet uyguladım o zaman babanın evine niye gitmedin?" dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asi
Asi - 5 ay Önce

Allah sizi kahretsin

Kasım
Kasım - 5 ay Önce

Allah İmansiz ve hayirsiz evladı kimseye vermesin iftira ile iman gider bir ahlaksız karı kocanın iftirası bir memleketi zedeledi Allah onların ömürlerini kıza bir an için ölümü karı koca yaratığı versin bir aleme rezil ettiler memleketi iftira ile

SIRADAKİ HABER