Ağrılılar Vekillere Soruyor ''Biz halk olarak neden bu durumdayız''

PTT'nin hizmet yetersizliğinden şikayetçi olan vatandaşlar Milletvekilleri Ekrem Çelebi,Dirayet Taşdemir,Abdullah Koç ve Berdan Öztürk'e sitemle soruyor ; Neden bu haldeyiz

AKP İktidarının uzaya astronot göndereceği söylemleri ile piar çalışması yaptığı süreçte vatandaşlar tarafından sosyal medyada ulaştırma bakanlığının halka yeterli hizmeti götüremediği gözler önüne serildi.

Mesai saatleri içinde yaklaşık 150 bin nüfusa sahip olan Ağrı’nn Doğubayazıt ilçesinde tek şube ve yetersiz personelle çalışan PTT önünde her mesai başlangıcında izdiham yaşanıyor.

Özellikle köylerden gelerek köye dönecek tek arabayı kaçırmamak için sabahın ilk saatlerinde PTT önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar yaşananlardan dolayı Ulaştırma bakanlığına ve 1 AKP,3 HDP’li Ağrı Milletvekillerine tepki gösteriyor.

Yaşananaların kabul edilemez olduğunu ifade eden vatandaşlar daha öncede sosyal medyadan seslerini duyurma çalışmalarının sonuç vermediğine vurgu yaparak ‘’Yeter artık bu kabul edilemez halin son bulması için keyfi yerinde siyasiler bir çaba göstersin ve bizi bu çileden kurtarsınlar’’diyerek tepki göstermeye devam ediyorlar.

Bugün yine mesai başlangıcında Doğubayazıt PTT Şubesi önünde yaşanan izdiham ,hizmet yetersizliğinin ne denli büyük boyutlara ulaştığını da gözler önüne seriyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2022, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doktor
Doktor - 7 ay Önce

Hani bu saydığınız milletvekilleri Ağrınin yolunu bilmiyorum ki birde çözüm bulsunlar bu konulara hiç birini seçmen tanımıyor bir laf vardır (kelin ilacı olsa başına sürerdi)

Baykal yandaş
Baykal yandaş - 7 ay Önce

Makarna kömür sonra meee meee meeeee

SIRADAKİ HABER