Çelebi ;Bengi'leri Unutturmayacağız

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Mevlüt Bengi'nin ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

Çelebi ;Bengi'leri Unutturmayacağız

Bayram münasebetiyle bir takım ziyaretlerde bulunan Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Şehit Ömer Güç, Şehit Tuncay Doğan ve Mevlüt Bengi'nin ailelelerine Bayram Ziyareti gerçekleştirdi .Çelebi ziyaretinin ardından basınla bir bilgi notu paylaştı.Çelebi'nin paylaştığı notta şu ifadelere yer verildi;

Çelebi; Mevlüt Bengileri Unutmadık, Unutturmayacağız

AK Parti Ağrı Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, bayram dolayısı ile geldiği Ağrı'da ilçe teşkilatları ile bayramlaşmaya devam ediyor.

Bayram ziyaretleri kapsamında Ağrı'nın Tutak ilçesinde Şehit Er Ömer Güç ve Eleşkirt ilçesinde Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Doğan'ın aileleri ile bayramlaşan Çelebi, Doğubayazıt ilçesinde Çiftlik Köyü, Türkmen Mezrasında PKK'lı teröristler tarafından infaz edilen Mevlüt Bengi'nin ailesini ziyaret etti.

Ziyarette Bengi'nin ailesi ile özel olarak ilgilenen Çelebi, " Doğubayazıt halkının, bu hain örgütün gerçek yüzünü görmesi açısından Bengi olayı, bir örnektir. Şükürler olsun ki, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz bu lanet örgütü bitme noktasına getirdi. Devletimiz güçlüdür. Mevlüt kardeşimizi geri getiremeyiz belki ama, başka Mevlütleri muhafaza etmek hepimizin elinde. Bu örgütlere ve bunun siyasi uzantılarına Doğubayazıt halkı pirim vermemelidir. " dedi.

Bengi ziyaretinden sonra  sonra Doğubayazıt esnafının bayramını kutlayan Çelebi, Doğubayazıt Belediyesi tarafından hizmete yeni açılan Doğubayazıt AVM'yi gezdi. Burada esnaflarla sohbet eden Çelebi, Doğubayazıt'ın tarihi bir yatırım ve hizmet anlayışı ile yönetildiğini söyleyerek, Belediye Başkanı Ulaş Akhan'a çalışmalar dolayısı ile teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER