Konuşan Ağrı, İlk Buluşmasını Gerçekleştiriyor

Son zamanlarda Ağrı'nın en çok konuştuğu Ağrı Konuşuyor Platformu ilk buluşmasını gerçekleştiriyor.

Konuşan Ağrı, İlk Buluşmasını Gerçekleştiriyor

Konuşan Ağrılılar ilk buluşma için tarih belirledi.

Ağrı Konuşuyor platformunu oluşturduktan sonra paylaştığı kısa videolarla dikkatleri üzerine çeken Ufuk Balkis ,Konuşan Ağrı’nın startını vermek için düzenlediği programa tüm hemşehrilerini davet ediyor.

Eğitim’den sağlığa, istihdam’dan kent kültürüne bir çok konuda söyleyeceği bir çok şeyi olan ve bunları Ağrılıların dilinden kelamdan kaleme dökerek çare aramak amacı ile yola çıkan Balkis ilk buluşma için strat verdiği toplantıda genç neslin hayranlıkla takip ettiği isimlerden Afrikalı Ali ile birlikte sahne alıyor.

Konuşan Ağrı platformunun hayata geçiş nedenlerinin anlatılacağı keyifli bir söyleşide Ağrılılarla ilk buluşma 24 Haziran Cumartesi günü saat 18:30 da Ağrı Kültür ve kongre merkezinde gerçekleşecek.

Balkis2in hepinize ihtiyacımız var arkadaşını da al gel Ağrı’yı konuşalım’ın ilk buluşmasında Kral FM’in vazgeçilmezlerinden Afrikalı Ali İle gerçekleşecek söyleşisinde Ağrılı gençliğin sorunları konuşularak soruya dönüştürülecek ,kelamdan kaleme dökülecek olan programın akabinde platform başkanı Balkis oluşturduğu dosyaları çözüm odaklı eylemlerle sonuca ulaştırarak Ağrı’nın nefes alması yönünde ilk adımları atmış olacak.

Bundan sonra Ağrı konuşacak yetkililer dinlemek lüksünden sıyrılıp çözüm üretecekler.

Ya yol alacaklar ya da yol açacaklar.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2023, 00:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 3 ay Önce

Eğitimde sondan birinci bir il sayın cumhurbaşkanımız ödenek olarak ağrıya hiç bir şey esirgemedi ama gelin görün ki içler acısı hayretin atmaca lisesi içler acısı çocuklar kaderine terk edilmiş öğretmenler derste telefonla oynuyor mili eğitim il müdürü ve yetkililer görevden alınmalı

SIRADAKİ HABER