Murat Daşdemir'den Adaylık Açıklaması

Ağrı Ziraat Odası Başkan adayı Murat Daşdemir seçmenlerine seslendi.

Murat Daşdemir'den Adaylık Açıklaması

Ağrı’da 05 Şubat 2023 Pazar günü yapılacak olan Ziraat Odası Başkanlık seçimi için konuşan Başkan adayı Murat Daşdemir, ‘Değişimden yana yenilikçi’ sloganı ile yola çıktıklarını söyledi.
Ağrı’da her alanda artık yeniliklerin olması gerektiğini vurgulayan Başkan adayı Murat Daşdemir, ‘ Ağrı Ziraat Odasında Değişimden yana yenilikçi sloganı ile 05 Şubat tarihinde yapacağımız seçimin bize ve çiftçimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.’dedi 
Ağrı Ziraat Odası seçimlerinde kazananın çiftçiler olmasını istediğini belirten Murat Daşdemir, “Ağrı Ziraat Odası Başkanlığı’nda hayal ettiklerimizi gerçekleştirmek adına yola çıktık. Güçlü bir grubumuz var. Ağrı’nın eksikliklerini fazlasıyla biliyoruz. Eksiklikleri ve problemleri 3 aylık, 6 aylık ve yıllık planlamalar ile çözeceğiz. Türkiye’de önde olan Ziraat Odaları var. Öncü olan Ziraat Odalarını, Ağrı Ziraat Odası olarak atacağımız adımlar, uygulayacağımız projeler ile yakalayıp, geçmek istiyoruz. Örneğin Havsa Ziraat Odası Türkiye’de ilk 5 içerisinde ancak baktığımızda bir ilçe. Ağrı Ziraat Odası olarak Türkiye’de ilklerde yer alabilmek adına birçok çalışmamız olacak. Bunları çiftçilerimiz ile paylaşacağız” diye konuştu.

Yenilikçi çağrının Ağrı Ziraat Odasına büyük katkı yapacağını dile getiren Murat Daşdemir, “Yepyeni ve dinamik bir değişim vizyonuyla yola çıktık. Belli bir zaman sonra bayrak değişiminin şart olduğunu düşünüyoruz. Ağrı Ziraat Odası için mesai harcayıp tüm sivil toplum örgütleri ile barışık olarak çiftçilerimiz için projeler üretilmesinin ve bunların hayata geçirilmesinin takipçisi olacağız. Mevcut birikim ve deneyimlerimiz, değişimden yana yenilikçi çağrı ile Ağrı Ziraat Odasına çok büyük katkı yapacağı yönündedir” cümlelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2023, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet budak
Mehmet budak - 1 yıl Önce

Allah yar ve yardımcın olsun murat abi her zaman arkandayız

Kerem
Kerem - 1 yıl Önce

İlk defa gördüm tanımıyorum tanınan birine değil başkanlık yapacağını zannetmiyorum

SIRADAKİ HABER