Ağrı'da FETÖCÜ Avı Başladı

Feullahçı terörün kökünü kazımaya yönelik operasyonlar devam ediyor.13 ilde eş zamanlı başlayan operasyonda Ağrı'da yer aldı

Ağrı'da FETÖCÜ Avı Başladı

Fetullahçı Terör Örgütü mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, 23 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi. Emniyet ekipleri, 13 ilde şüphelilerin yakalanması için büyük çaplı operasyon başlattı.

Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ ve PDY 'mahrem yapılanması'na yönelik soruşturma kapmasında, aralarında meslekten ihraç edilen akademisyen, askeri personel, müfettiş, avukat ile halen görevde olan emniyet mensubu ve memurların da bulunduğu 23 şüpheli hakkında yakalama kararı aldı.
Kararın ardından İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Mersin, Isparta, Şanlıurfa, Afyonkarahisar, Kırıkkale, Erzincan, Mersin, Uşak ve Ağrı'da şüphelilerin yakalanması için operasyon başlattı. Soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cem
cem - 3 yıl Önce

Bu haşhaşilerin kökü kazıyana kadar oparasiyonlar devam etmesi gerekir acama Feto Tölasına tapanlar halen akıllanmadılarmı

SIRADAKİ HABER