Muhyettin Erim Sahaya İndi

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı Muhyettin Erim propaganda çalışmalarına başladı.

Muhyettin Erim Sahaya İndi

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı Muhyettin Erim propaganda çalışmalarına başladı.

Erim Pazartesi günü aday adaylığı başvurusunu tamamladıktan sonra kamuoyunun nabzını tutmaya başladı.

1994 yılında Refah Partisi Kontenjan adayı olarak belediye başkan yardımcılığı görevini yürütürken dönemin belediye başkanı Zeki Başaranın görevden alınması üzerine 1997 -1999 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Erim Belediyeciliği bilen yönüyle öne çıkıyor. Erim Kamuoyunun nabzını tutmak adına bugün basın mensuplarını çalışma ofislerinde ziyaret ederek adaylığını gerekçelendirdi. Erim gazetemize yaptığı ziyarette ; Ağrı’nın sorunlarını biliyoruz çözümleri noktasında da önerilerinizle beraber çok çalışmamız gerektiğini de biliyoruz .

Memleketimiz için çalışmaktan başka şansımızın olmadığını ama sadece çalışmakla da olmayacağı, buna başta Milletvekilimiz ve Teşkilatlarımızla beraber bu zorlu süreçte aramızda güzel bir birliktelik ortamı tahsis edildiği takdirde ,bu güzel serhat şehrimizde başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığını inancım tamdır.

Ak Partinin bu kutsal yürüyüşünde bir neferi olarak ben de sizlerin desteği ile bir yol arkadaşı ,dava arkadaşı olarak bu hizmet bilinciyle geçmiş Belediye Başkanlığı tecrübelerinizden de istifade ederek memleketimize faydalı olmak istediğimi belirtmek isterim.

Ağrı da artık iktidar ile yerel belediyeciliğin gücünü birleştirmenin vaktinin geldiğini belirtmek istiyorum. Partimizin tüm teşkilatlarına çalışanlarına teşekkür ediyor. Sizin Vasıtanızla buradan tüm hemşehrilerime saygı ve hürmetlerimi sunuyorum . Allah yar ve yardımcımız olsun çıktığımız bu yolda Rabbim beni sizlere karşı mahcup etmesin inşallah dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER