Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ;Yalancının mumunu yatsıdan önce söndürdü

Doğubayazıt Belediyesine yönelik başlatılan karalama kampanyası ile oluşturulmak istenen algı ,iftiracıların elinde patladı.

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ;Yalancının mumunu yatsıdan önce söndürdü

Doğubayazıt Belediyesinin başarılı çalışmalarını ve hesap verebilirliliğini hazmedemeyen cenahlar tarafından yapılan/yaptırılan spekülatif haberlere Doğubayazıt Belediyesinden tokat gibi cevap geldi. 

Doğubayazıt Belediyesi’nin ‘’yalancının mumunu yatsıdan önce söndürdüğü’’ bu duruma kiralık kalemlerin hazırladıkları metinlerle servis ettiği haberlere ilişkin Başkanlık tarafından bir basın açıklaması yapıldı. 

Doğubayazıt Belediye Başkanlığından yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; 

Son bir yılda şehrimizin kanayan yarası olan yol sorununun önüne geçmek için 2021 yılını ‘’yol yapım yılı ‘’ ilan eden Belediyemiz, sıcak asfalt, kilitli parke taşı ve sathi kaplama gibi uygulamalarla bu sorunun önüne geçmeyi başarırken, kendi kendine yeten bir Belediye olarak kendi sathi kaplama aracını kendi üretti. 

  

Belediyemiz, atıl durumdaki 2006 model FARGO kamyona 341.020 TL masraf yapıp;  1.500.000(bir buçuk milyon)TL değerindeki sathi kaplama aracına dönüştürerek yaklaşık 1.200.000 TL kazanç elde etti.  Şeffaf bir yönetim ve son yılların en iyi hizmeti ile birlikte kendi kendini finanse edebilen bir kurum olarak halkımızın menfaatini gözetiyor. 

Doğubayazıt Belediyesi Başkanlığı ve yönetimi, aldığı her kararı, harcanan her kuruşu ve yapılan her hizmeti halkımız ile paylaşıyor ve hesap vermeye hazırdır. Dileyen her vatandaşımız Belediyemize gelip bu konuda bilgi alabilir. 

  

Sağdan soldan anlaşılmayan yorumlar katıp, her defasında araştırmadan olayları çarpıtıp yazmaya çalışan ‘’ sağır duymaz uydurur ’’ mantalitesi ile birlikte spekülatif yaratarak sosyal medyada algı yaratmak isteyenlere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz.  

DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER