Savcı Sayan'dan Anlamlı Çağrı

Savcı Sayan'dan Anlamlı Çağrı

Savcı Sayan’dan Anlamlı Çağrı 

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın ilk olarak 5 yılda 750 bin koyun projesinin tanıtıldığı lansmanda gündeme taşıdığı ve sonrasında bir güvenlik görevlisinin intiharı sonrası dile getirdiği tefecilerle mücadele yönündeki çağrıyı yinelemesi kentte olumlu bir tepki ile karşılandı. 

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın çağrısında açtığı yeni başlık kentin en önemli sorunlarından biri haline gelen uyuşturucu ile mücadele konusunda da yeni bir duyarlılık kasılmasının yolunu açmış oldu. 

Sayan’ın kentte bilboardlar üzerinden yaptığı çağrının Ağrı’nın en önemli ama sümen altı edilmiş iki ana gündem maddesi olması da dikkatlerden kaçmazken takdirle karşılandı. 

Ağrı04haber olarak bugüne dek bir çok konuda eleştiri oklarımızın hedefi olan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’a bu çağrısında desteklerimizi sürdüreceğimizi ifade ederek tüm Ağrılıları destek olmaya davet ediyoruz. 

Yarınlarımız olan çocuklarımızın içine düştüğü durumdan kurtulabilmeleri ve yeni kurbanlar  vermememiz ,tefecilerin eline düşmüş ailelerin parçalanmaması, ebeveynlerin intiharın eşiğine geldiği ve hatta intihar ettiği vakaların yaşanmaması adına daha etkin bir mücadelenin sergilenmesi için yapılan çağrıya tüm halkımızın destek vermesi gerektiğinin de altını çizmek istiyoruz. 

Sayan’ın çağrısının hiçbir şekilde siyasi bir argüman olarak lanse edilmemesi gerekliliğine vurgu yaparak tüm Ağrılıları bu çağrı etrafında uyuşturucu ve tefecilikle mücadele etrafında yek vücut olmaya davet ediyoruz. 

Ağrı da asılan bilboardlar da ki ifadelerin tamamının altına imza atmanın Karaköseli olmanın bir gereği olduğu düşüncesi ile sizlerle paylaşıyoruz; 

“Değerli Ağrı halkı; Kanımızı emen, ilimizi yakan uyuşturucu tacirleri ve tefecilere karşı mücadeleye var mısınız? Unutmayın ki biz zalimlerden daha güçlüyüz. Korkma korkma korkma!” 

Savcı Sayan Ağrı Belediye Başkanı  

Not ; bu haber taraf değiştirmek veya ücret mukabilinde yapılmamıştır doğru ve elzem bir çağrının mücadele gücünü arttırmak amacı ile servis edilmiştir... 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet hanefi inanç
Mehmet hanefi inanç - 7 ay Önce

Istanbuldaki tefecilik yapan agrililarida dahil et gücün var ölümüne arkandayız

İsmail Koçer
İsmail Koçer - 7 ay Önce

Savcı başkanla birlikte bu mücadeleden sonuç alınacağına inanıyorum.
Hiç kimsenin göz yummamasi gereken bir konu
Allah yardımcınız olsun inşAllah

a efe
a efe - 7 ay Önce

Allah yar yardıncın olsun başkanım uzakta ta olsan bizim başkansın slm lar

Toz işi sıkıntı
Toz işi sıkıntı - 7 ay Önce

Tefecilik olayına ey vAllah da Peker'in aciklamlarindan sonra ankara bu ise kızar demedi deme

SIRADAKİ HABER