Hayrettin Atmaca Lisesi 12. Mezunlarını Verdi

Ağrı Hayrettin Atmaca Lisesi 12. dönem mezunlarını verdi

Hayrettin Atmaca Lisesi 12. Mezunlarını Verdi

Ağrılı Hayırsever İş Adamı Merhum Hayrettin Atmaca tarafından yaptırılan Hayrettin Atmaca lisesi bu yıl 12. mezunlarını verdi.Mezuniyete Merhum Hayrettin Atmaca'nın oğlu Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca da katıldı.

Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi'nin 2017-2018 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni özel bir restoranda yapıldı. Törene, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan, Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, şube müdürleri Murat Karakurt, Kutbeddin Kaya, Selahattin Bilgiç ve Mehmet Demir, Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi Müdürü Edip Erdoğan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Programda açılış konuşmasını Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi Müdürü Edip Erdoğan yaptı. Mezun olan öğrencilere başarılar dileyen Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca ise, hayatları boyunca başarılarının devam etmesi temennilerinde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan, yaptığı konuşmada öğrencileri başarılarından dolayı ve mezun olmaya hak kazanmalarından dolayı tebrik etti. Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Turan tarafından Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atmaca’ya plaket verildi. Programda öğrenciler çalınan müzik eşliğinde gönlünce eğlendiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atmaca gençliği
Atmaca gençliği - 6 yıl Önce

Atmaca Lisesi var olduğu sürece seni unutmayacak değerli hocam edip hoca. Kral ve baba lakabınla okulumuza ve ağrılı gençliğe çok katkın olmuştur. Sonsuz teşekkürler edip baba.

SIRADAKİ HABER