Ağrı Spor İçin Bir Araya Geldiler

Ağrı 1970 Spor Kulübünün Dayanışma Gecesi Gerçekleştirildi.

Ağrı Spor İçin Bir Araya Geldiler

3 lig yolunda emin adımlarla yoluna devam eden ve ligin bitmesine haftalar kala şampiyonluğunu ilan eden Ağrı 1970 Spor Kulübü Play Of maçları öncesi Ağrılı İş Adamları, Siyasiler ve Bürokratların katıldığı yemekte destek aradı.

Yaklaşık 2 milyon 500 bin Türk Lirası bütçeyle sezonu tamamlayan takımın borçlu olmamasına rağmen kasasında da para bulunmadığı ifade edildi.

Play of süreci ve sonrası için destek beklediklerini ifade eden Ağrı Spor yönetimi 17 yıl aradan sonra tekrar profesyonel ligde yarışacak olmanın eşiğinde olduklarını belirtirken öğrencilerin harçlıklarından arttırdıkları paralardan SMS yolu ile destek sunuyor olmalarının son derece önemli olduğuna dikkat çektiler.

 Ağrı Valisi Süleyman Elban programda yaptığı konuşmada ; Bu güne kadar verdiğimiz desteği bundan sonraki süreçte de Ağrı Sporumuzu daha üst liglerde görmek için sürdürmeye devam edeceğiz. Bu Kentin gerçeklerinden yola çıkarak Ağrı Sporumuza da elimizdeki imkanlar dahilinde yardımcı olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Kulüp Başkanı Mehmet Yıldırım’ın tüm katılımcılara teşekkür ettiği toplantıda yemek sonrası Misafirler Ağrı 1970 Spor Kulübüne bağış yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 22:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER