AKP Merkez İlçe Başkanı Tahtalı Sosyal Medya Hesabından Taaruza Geçti

Ağrı’da seçim startını erken veren AKP Merkez İlçe Başkanı Ömer Tahtalı sosyal medya hesaplarını etkin kullanmaya başladı.

AKP Merkez İlçe Başkanı Tahtalı Sosyal Medya Hesabından Taaruza Geçti

Ağrı’da seçim startını erken veren AKP Merkez İlçe Başkanı Ömer Tahtalı sosyal medya hesaplarını etkin kullanmaya başladı.

Mazbatasını alır almaz henüz teşkilat listesini oluşturmadan Cumhurbaşkanlığı seçim propagandasına başlayan Tahtalı ‘’kaybedecek bir günümüz yok ‘’ demişti.

Tahtalı listeleirn açıklanmasının ardından Ankara’da katıldığı istişare toplantısında da adaylarını ve teşkilat mensuplarını övmeye doyamadı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Tahtalı’nın partisi adına süreci doğru okuduğu ve seçmenlerine moral aşılama çabasının karşılık bulduğu görüldü.

Ömer Tahtalının son paylaşımı şu şekilde ;

"Ulvi davamızın Bayraktarı,Ak Partimizin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile Türkiye Yüzyılını yaşama geçireceğimiz 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde kadim kentimiz Ağrı’nın Ak Parti Milletvekili adayları Ağrı’nın ilk birinci sıra milletvekili adayı kentimiz insanını taşımış olduğu en büyük unvan olan anne şevkatiyle saracak.

Ağrımızı 2 dönem milletvekili olarak hizmet etmiş Patnos’umuza adını altın harflerle yazdırmış Merhum Kerem Şahin’in biricik torunu 1 sıra adayımız Sayın Ruken Şahin Kilerci, Ağrı Ak Parti’nin emektar ismi ,partimizin her kademesinde tüm meşakkatleri mükafat görerek hizmetten bir an olsun geri kalmamış hepimizin başkanı 2. Sıra adayımız Sayın Abbas Aydın,Ağrı’da Sağlık sektöründe hizmetleri ve başarı dolu hikayesi ile eski il sağlık müdürümüz 3. Sıra adayımız Sayın Mehmet Ali Bilgili ve başkentimizin eğitimine katkıları ile başarıya giden yolda alın terini akıtarak Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini şerefle yürüten 4. Sıra adayımız Sayın Şaban Polat ,İl Başkanlarımız,İlçe Başkanlarımız, hizmetleri ile göğsümüzü kabartan Belediye Başkanlarımız,Ağrı’da sevdamızı ilmek ilmek işleyen Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız ve ana kademe çalışanlarımızla birlikte bugün Ankara’da bir araya gelerek Türkiye Yüzyılına giden yoldaki ilk basamağımız olan genel seçimlere dair bilgilendirme ve izleyeceğimiz stratejiyi belirleyeceğiz ilk istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor tüm hemşehrilerimize saygılarımı sunuyorum"

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2023, 03:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sen koltuğunu korumaya bak
Sen koltuğunu korumaya bak - 2 ay Önce

Sen de biliyorsun adaylardan bir cacık olmaz, 4-0 hezimet kaçınılmaz, mesuliyet sende kalmasın diye dostlar alışverişte görsün taktikleri

Beritanlı Refik
Beritanlı Refik - 2 ay Önce

AKP ye oy verenler bile artık size oy vermiyor. ARAS Elektrikin faturalara zam zulmü olduğu sürece siz kaybetmeye mahkumsunuz..

004li
004li - 2 ay Önce

hiç heveslenmeyin ağrida 4 0 olacak sıırı varken hiç kimse heveslenmesin

İthal adaylar
İthal adaylar - 2 ay Önce

Ağrı da adam yok ta Muştan aday ithal ediliyor bide 4 0 alacaz diyorlar

Hacı Nazım
Hacı Nazım @İthal adaylar - 2 ay Önce

İstanbuldan getirdiler bir şey olmuyor da Muş ve Kürt olunca oluyor he. Satılık makarnaci

Hacı Nazım
Hacı Nazım - 2 ay Önce

Eski İşkur müdürü aday olur yada hanımı aday olur dedim. Ama olmadı. Oyum HDP ye...

AKP Sandık Başkanı
AKP Sandık Başkanı - 2 ay Önce

Bırak bu sosyetik konuşmaları, HDP4.0 yaptı. Bunca sene AKP ye oy verdim bundan sonrada HDP veriyorum. Gel de oyunu iste.. Seçimlerde de sizin partinizin sandık kurulu başkanı olarak görev yapacam ve birde paramı da alacam.. Hodri meydan.

Behçet Yıldırım
Behçet Yıldırım - 2 ay Önce

Muş halkı bile Sırrıya bile oy vermedi.. Ama Ağrı oy verecek.. Sebebi Ağı AKP

Ağrılı
Ağrılı - 2 ay Önce

Ayakcı kaç oyun varda konuşmasında öğrenmiş sizin pornocu lar ne oldu


SIRADAKİ HABER