Vali Elban Vatandaşlarla Bayramlaştı

Vali Süleyman Elban Bayramı vatandaşlarla geçirdi

Vali Elban Vatandaşlarla Bayramlaştı

Ağrı Valisi Süleyman Elban Ramazan Bayramı münasebeiyle gerçekleştirilen bayramlaşma programları çerçevesinde Ağrı ve Taşlıçaylılarla bir araya geldi.

Bayram namazını Ağrı Merkez Camii`nde kılan Vali Elban, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaşarak, Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Vali Elban, Ramazan Bayramı dolayısıyla Öğretmen Evi`nde Valiliğimizce düzenlenen bayramlaşma töreninde Ağrılı vatandaşlarla bayramlaştı.Bayramlaşma törenine Valimiz Sayın Süleyman Elban, Ak parti Milletvekili Cesim Gökçe, 12.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Ahmet Ömercikli, diğer protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri,kurum amirleri,muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 

Öğretmen Evindeki bayramlaşmadan sonra Huzurevi sakinleri ve sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret eden Vali Elban, Ramazan Bayramlarını kutladı. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde yalnız bırakmadığı yaşlılar ve çocuklarla sohbet etti.

Bayram Programı ziyaretleri kapsamında Ağrı Devlet Hastanesi'ne  giden Vali Elban, burada tedavi gören hastaları ve yakınlarının da Ramazan Bayramlarını kutlayarak hastalara acil şifalar diledi.

Hastane ziyareti ardından Taşlıçay ilçesine geçen Vali Elban`ı Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin,Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir ve diğer protokol üyeleri karşıladı. Taşlıçay`da görev yapan Jandarma ,Emniyet personeli ve vatandaşlarla bayramlaşan Vali Elban, Ramazan Bayramlarını kutladı. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 00:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER